Problem z wysylaniem maili z mozilla thunerbird

hejka

mam malutki problem z mozilla thunderbirdem.otoz mam 4 konta pocztowe: na wp,interii,gazecie i tlenie wiem ze to troszke ale mam i sa mi potrzebne:).no i tu pisze moj problem.nie moge wysylac przez thunderbirda maili z wp,tlenu i gazety pomimo tego,iz adresy serwerow smtp i pop3 sa wpisane prawidlowo(sprawdzalam kilkarazy!!).maile przez program pocztowy moge wysylac tylko z konta interii.

czy moglby ktos mi podpowiedziec jak rozwiązac ten problem??z gory wielkie dzieki !!pozdrawiam

po pierwsze zobacz na stronach tych kont czy wymagają uwieżytelnienia bo to podstawa. po drugie poprawne hasła wpisuj. Musi pomóc

Domyślnie ustawione jest jedno konto do wysyłania poczty, możesz dodać inne serwery poczty wychodzącej poprzez wejście w “Narzedzia - Konfiguracja kont - Serwer poczty wychodzącej - Konfiguracja serwerów poczty wychodzącej SMTP…” i dodanie innych serwerów. Masz wtedy przy wysyłaniu meila wybór z jakiego konta chcesz wysłać. Ale “… korzystanie z wielu serwerów SMTP jednocześnie może byc przyczyną powstawania błędów podczas wysyłania poczty.”

dlatego zawsze ceniłem sobie The Bata… szkoda, że wersji linuksowej nie ma.