Problem z wysylaniem maili z mozilla thunerbird

(Penti) #1

hejka

mam malutki problem z mozilla thunderbirdem.otoz mam 4 konta pocztowe: na wp,interii,gazecie i tlenie wiem ze to troszke ale mam i sa mi potrzebne:).no i tu pisze moj problem.nie moge wysylac przez thunderbirda maili z wp,tlenu i gazety pomimo tego,iz adresy serwerow smtp i pop3 sa wpisane prawidlowo(sprawdzalam kilkarazy!!).maile przez program pocztowy moge wysylac tylko z konta interii.

czy moglby ktos mi podpowiedziec jak rozwiązac ten problem??z gory wielkie dzieki !!pozdrawiam

(Kozza) #2

po pierwsze zobacz na stronach tych kont czy wymagają uwieżytelnienia bo to podstawa. po drugie poprawne hasła wpisuj. Musi pomóc

(Maney691) #3

Domyślnie ustawione jest jedno konto do wysyłania poczty, możesz dodać inne serwery poczty wychodzącej poprzez wejście w "Narzedzia - Konfiguracja kont - Serwer poczty wychodzącej - Konfiguracja serwerów poczty wychodzącej SMTP..." i dodanie innych serwerów. Masz wtedy przy wysyłaniu meila wybór z jakiego konta chcesz wysłać. Ale "... korzystanie z wielu serwerów SMTP jednocześnie może byc przyczyną powstawania błędów podczas wysyłania poczty."

(freedom) #4

dlatego zawsze ceniłem sobie The Bata... szkoda, że wersji linuksowej nie ma.