Problem z wysyłaniem pocztówek

ładują mi się puuste pocztówki Sw itp które chce wysłać i które dostaje.mam system xp,pamięc 512, procesor 2,6, mam też Jave zainstalowaną pisze dla ścisłośc…prosze o podpowiedz co jest przyczyną tego? (pocztówki ze wszystkich portali bez wyjątku)

Procze o podpowiedz co zrobić w ustawieniach czy pobrac jakis plugin żeby wszysko grało.

A tak sie dzieje w Operze czy IE, czy Mozilli? To ważne jakiej przeglądarki używasz. Ponieważ coś możesz mieć w ustawieniacj np. w Operze jak masz Narzedzia kliknij preferencje - zaawansowane i zawartość zobacz co masz włączone

przeglądarka Internet Exploret

Złączono Posta : 28.04.2006 (Pią) 8:30

przeglądarka Internet Explorer, na forum to juz czekam cztery tygodnie na odpowiedz…

To nie pogotowie. Widocznie nikt nie miał czasu albo nie mógł Ci pomóc. Cierpliwości.

Z tego co widziałem na forum miałeś niedawno problem i to również z IE. Czy tamten problem usunąłeś? Chodzi mi to temat http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=#359489 i poradę kolegi Zenek Rolnik

Być może obydwie sprawy się łączą.

problem zInternet Exploter już dawno rozwązałem, także nie sądze żeby się oba tematy z sobą się łaczyły…ale dzięki za dobre checi…

trudno być cierpliwym jak ktoś 4 tygodnie czeka na odpowiedz! ale jak już wspomniał sdar widocznie nikt nie miał czasu.Dlatego ja proponuje zmienić internet explorer na jakąś alternatywe np.firefoxa czy operę! :wink:

trzy lata używam już przglądarke Internet Explorer i wszysto grało do momentu formatu dysku, kupiłem wówczas nowy komp w firmie Vobis, z tego co wiem to nowe kompy są sprzedawane tylko z przeglądarką Internet Explorer…

Nie do końca :wink: IE jest związany z Windowsem a nie z komputerem ale nie o tym mowa.

Czy problem dotyczy wyłącznie tych nieszczęsnych pocztówek czy tez pojawia się na innych (jakich) stronach?

Czy w Opcjach Internetowych w zakładce “Zaawansowane” masz zaznaczoną Javę?

tak mam zaznaczoną Jave, a problem dotyczy tylko nieszczęsnych pocztówek które chce wysłać i które dostaje oczywiscie puste i to obojętnie z jakiego portalu :stuck_out_tongue: