Problem z wysyłaniem sms-ów prze gg

mam problem ponieważ gdy chce wysłac sms - a przez gg i mam wpisac ten tekst który mi podali nie pokazuje mi sie on …dokladnie chodzi mi o to - - - - > http://img454.imageshack.us/my.php?imag … tuuvc6.jpg

…przeinstalowywałem gg i nic nie pomogło …czy ktoś może mi powiedziać o co tu chodzi …z góry thx

Sprawdź czy firewall lub inny program do blokowania reklam, albo antywirus z taką opcją nie blokuje obrazków. Dla GG.

o ile mnie pamięć nie myli to sms-y z gg można wysyłac tylko do Plus-a a do innych sieci trzeba mieć konto czy coś takiego :stuck_out_tongue:

mnie sie wydaje ze tylko do orange …ale nie zmienia to faktu że ten obrazek dalej sie nie chce pokazac :stuck_out_tongue:

Kostek89 ja tez sadze ze sms’y bezplatnie mozna z tej bramki wysylac tylko do Plusa. I tak jest. Do reszty trzeba wlasnie mniec jakis kod.

A tak na marginesie to jakiego masz neta :?: Ja kiedys mialem identyczna sytuacje jak mialem internet przez modem - obrazki w tym stylu sie wtedy nie wyswietlaly.

o Matko!Ja do wszystkich sieci wysyłam i mi zawsze sie udaje.

ale

kkorniak - mam neostrade 512 :stuck_out_tongue:

Soccer - jak wysylasz do kazdej sieci smsy z gg to powiedz mi czemu mi sie wyswietla takie cos :?:

bramkaggxm5.th.jpg

Kostek89 -no to raczej nie jest wina internetu :stuck_out_tongue:

Bo bramka Ery jest płatna. Inne są darmowe. A co do problemu, ja podałem już rozwiązanie. Ale no cóż , nikt go chyba nie widzi.

no cóż. może i

ale