Problem z wysyłaniem sms?

(Ricardo20) #1

Mam telefony w erze i od 6 kwietnia mam problem z wysyłaniem smsów , mieszkam w dużym mieście i problem z polem odpada , ta sama sytuacja jest i innymi telefonami wysłanie trwa ok 40 sekund a potwierdzenie ok 1min. Do tego dnia tj. 6.04. szło to szybko zgłosilem do ery ale bez odpowiedzi i co ważne bez poprawy . Czy ktoś ma podobne problemy z tym faktem , telefony mam na abonamet i na karte tak tak !

(M a x) #2

niestety to jest wlaśnie Era z podobnego problemu zrezygnowałem z tej sieci to znaczy pół roku prosiłem o poprawe jakości sygnału jaka była na moim osiedlu i bez echa pan w BOK przyjmował zlecenie i to wszystko prosiłem błagałem i nic - pozostaje ci jedynie prosic operatora o naprawienie tego problemu

(Aju) #3

:roll: nigdy nigdze tak nie mialem a od zawsze jestem w ERZE i IDEI

(Magik) #4

Powiem ci tak - w Warszawie mniej więcej od tej samej daty też były problemy z Erą. SMS-y do Anglii nie dochodziły wogóle, SMS-y w Polsce dochodziły, ale nie dochodziło potwierdzenie, były problemy (sporadyczne) z dodzwonieniem się. Wariowały też kanały techniczne - mamy monitoring oparty na GSM-ie i wszystko dostało kota. Sygnały schodziły z opóźnieniem, sieć pluła SMS-ami jak wściekła (każdy sygnał alarmowy schodzi w postaci SMS-a - rekord, jaki miałem, to 53 sygnały otwierania i zamykania obiektu w ciągu jednej tylko nocy). Od dwóch dni wszystko się uspokoiło, więc może Era doszła już do ładu.