Problem z wysyłką w Win Mail

Witam,

od wczoraj mam WIN 7 i wszystko jest OK, ale… w XP był Outlook Express, hasło miałam na stałe, w WIN 7 jest Windows Mail. Nie mogę otworzyć poczty, bo nie pamiętam hasła.

Czy jest szansa na odzyskanie (podpowiedź) hasła?

Proszę o pomoc

pozdrawiam

:frowning: grayna

Hej,

Niestety nie bardzo. Aczkolwiek zawsze można do poczty dostać się przez stronę WWW i z tej lokalizacji wykonać zmianę hasła.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No tak, ale na pewno trzeba będzie podać hasło dotychczasowe, a ja go nie pamiętam.

:frowning: grayna

Hej,

Niekoniecznie - po prostu musisz wykonać procedurę resetowania hasła.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hasło okazało się dobre, problem jest inny, ale o tym w innym poście.

Dzięki za podpowiedź

grayna

Dodane 12.10.2013 (So) 20:47

Witam,

w Win7 mam dwa konta pocztowe, hotmail.com i poczta.onet.pl. Z tym pierwszym nie było problemu, “wgrały” się wiadomości przeczytane i nowe, nawet jest książka adresowa. Natomiast problem mam z onet.pocztą. Najpierw myślałm, że to wina hasła, ale okazało się, że hasło dobre, tylko te serwery coś nie takie. Nowe wiadomości dochodzą, natomiast nie mogę nic wysłać. Ze skrzynki nadawczej nie che się odczepić, tylko nadaje komunikat:

Wystąpił nieznany błąd.

Temat ‘Przeczytane: 111’

Błąd serwera: 421

Odpowiedź serwera: 421

Serwer: ‘smtp.poczta.onet.pl’

Identyfikator błędu w programie Poczta usługi Windows Live: 0x800CCC67

Protokół: SMTP

Port: 25

Zabezpieczenie (SSL): Nie

Porównałam Ustawienia w starym komputerze, zmieniłam numery portów serwera poczty wychodzącej (SMTP) z 25 na 587. I też nic.

Proszę o pomoc

grayna

Hej,

A próbowałaś stawić, by program łączył się z serwerem z zabezpieczeniem SSL. Wtedy port zmieniasz na 465 i zaznaczasz szyfrowanie SSL. Swoją droga port 25 został zablokowany przez większość operatorów.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dziękuję za pomoc,

poczta.onet.pl działa już w obie strony.

Pozdrawiam

:slight_smile: grayna