Problem z X box arcade

witam mam problem zapaliło mi sie kółko smierci co znaczy że padły procesory 3 … i teraz moje pytanie jakim klejem sie je klei i jak to zrobić ? kolega mi mówił że to jest proste… prosze o odpowiedz

Kolega Cię robi w konia. W konsoli niczego się nie skleja. Skontaktuj się z serwisem XBOX

no to ciekawe czemu na you tube przyklejaja … wiem że przyklejaja te procesory a ja im za taki cos nie bede placił bo kupie klej to sobie przykleje tylko chce wiedzieć jakim rtym klejem i jakie to procesory trzeba przykleić

Używając przycisku zmien.gif

Pozdrawiam Gutek

Nie wiem co bierzesz - ale procesorów się nie przykleja…

to może kośći ramu na płycie w X-ie ?

Skoro cięto tak interesuje to ci powiem.

Otóż musisz posiadać urządzenie do rebailingu którym wygrzejesz procesor wlutujesz go bez uszkodzenia padów po czym oczyścisz kwasem i nałożysz nowe kule PB które przylutujesz tym samym urządzeniem. Potem pod rendgenem ustawisz odpowiednią siatkę GPU bądź CPU i odpowiednim programem lutowniczym przylutujesz z powrotem procesor.

To naprawi mikropęknięcia pod GPU ale nie uchroni przed kolejnymi awariami gdyż cyna bezołowiowa utlenia się prawie całkowicie po około 18miesiącech od momentu przetopienia.

To jest to twoje klejenie. Jeśli wierzysz youtube to rzeczywiście jesteś łątwowierny