Problem z XP - nie wiem co sie stalo

(Pyra20) #1

zainstalowa艂em program stylexp i przegladnolem skiny i zadnego ciekawego nie bylo to odinstalowalem i wylaczylem komputer. Wlacza go teraz i ..

wszystko jest czarne, widze tylko ikonki na pulpicie, i na pasku szybkiego uruchamiania. Wszyscy co bylo biale w klasycznym stylu windowsa jest teraz czarne :expressionless:

Nie mogle wejsc do wlasciwosci kompa bo mam czarne to okienko i nic tam nie widze. Jak chce wejsc do trybu awaryjnego to jakis blad wyskakuje i po sekundzie sam sie komp resetuje,nawet nie zdaze zapisac co tam pisze, odzyskiwanie stystemu tez nie pomoglo.

Nie mam jak dac screena bo wszystko jest czarne poza tymi okienkami, no i jeszcze tylo w firefoxie jest normalne. Poprostu chyba jakos sam skin zostal po osdinstalowaniu i co ja mam z tym zrobic ? format odpada bo mam 20 gn cennych informacji na Ci jak sformatuje top strace, a nie mam jak skpiowac :frowning:

POMOCY :frowning:

(El Presidento) #2

Standart Konsola Odzyskiwania.

(Pyra20) #3

no zrobi艂em, jedrek napisa艂 dla mnie ten temat (co mu napisa艂e艣 jak sie robi itd), i nic, dalej to samo

(El Presidento) #4

Dobrze by by艂o jagby艣 napisa艂 komunikat b艂edu kt贸ry wyskakuje.

Jak masz tak膮 mozliow艣c m贸glby艣 wkleji膰 screena.

Najprawdopodobniej zosta艂a uszkodzona standartowa kompozycja XP.

Na poczatek spr贸buj j膮 przywr贸cic:

PPM-W艂asciow艣ci-Kompozycje

(Pyra20) #5

screena nie zrobie, bo na gorze w paincie mam wszystk oczarne i nie widze opcji, bledu nie mogle zapisac bo musialbym 50 razy wylaczac awaryny i po 1 literce zapisywac bo nie zdaze w sekunde zapisac tego bo to byl oz 4 linijki

jak klikne PPM to mam czarny ten prostokat i nie nie iwdze ;[

ja nie chce formata :frowning:

(Mister Wojtek) #6

zainstaluj Service Pack 2 nawet je艣li ju偶 masz to jeszcze raz... a je艣li to nie pomo偶e to zainstaluj Windowsa jeszcze raz na tego co masz.. bez formata.. wszystkie dane pozostan膮.

Pozdrawiam 8)

(Pyra20) #7

SP2 MAM zintegrowanego z windowsem tylko ;\

a na instalowanie windowsa nic nie da bo i tak bedzie trzeba sformatowac :frowning:

(Mister Wojtek) #8

nie nie trzeba formatowa膰 :slight_smile: ale te偶 nie gwarantuj臋 偶e to pomo偶e.. je艣li nie znajdziesz innego sposobu to warto spr贸bowa膰..

(Pyra20) #9

sam xp mi sie instaluje godzine ... wiec nie wiem chyab sie na formata zdecyduje i tyle ;|||||||

(Mister Wojtek) #10

ale jak dasz formata to stracisz te swoje cenne informacje! a tak nie.. i w ten spos贸b instaluje si臋 troche szybciej :slight_smile: pewnie 偶e lepiej zrobi膰 najpierw formata...ale Ty nie chcesz straci膰 swoich danych :slight_smile:

(Danielderen) #11

te偶 sobie tak zrobi艂em jakie艣 3 tygodie temu dok艂adnie to samo

i na wyczucie po ok godzinie uda艂o mi si臋 zmieni膰 na wygl膮d klasyczny i wszystko wr贸ci艂o do normy

(Pyra20) #12

gdyby jakos udal osie zmienic tapete na inny kolo to by bylo juz cos i dalo by sie zrobic a na czarnej nic nie widac :expressionless:

(MaRa) #13

Da si臋 zainstalowa膰 nowego Windowsa na tej samej partycji co stary. Mo偶e da si臋 "zaktualizowa膰" (przy uruchomieniu instalatora Windows z poziomu starego), wtedy przejmie poprzednie ustawienia i sterowniki.

Potem mo偶na dane przegra膰 na DVD (o ile jest) i zainstalowa膰 Windowsa po formacie.

(Mister Wojtek) #14

nawet nie z poziomu starego windowsa tylko... odpalasz Biosa.. ustawiasz Bootowanie z CD-Romu.. odpalasz kompa jeszcze raz... jak odpali si臋 p艂ytka z Windowsem to wybierzesz instaluj system... a nast臋pnie napraw.. o ile pami臋tam..

(Pyra20) #15

robi艂em i nic ;(

(Danielderen) #16

chcesz zmieni膰 tapet臋

mo偶e odpal przegl膮dark臋 zapisz jaki艣 obraz na pulpicie i wtedy kliknij prawym i spr贸buj trafi膰 na ustaw jako tapet臋

(W32 Sasser) #17

(Mister Wojtek) #18

albo poprostu kliknij na jaki艣 obrazek na stronie internetowej i wybierz: ustaw jako tapet臋..

Z艂膮czono Posta : 20.02.2006 (Pon) 20:50

w32.sasser... no w艂a艣nie o tym m贸wi艂em :slight_smile:

(Maciejpiechocki) #19

A restartowanie komputera nie pomaga. Te偶 kiedy艣 mia艂em StyleXP, z czasem zacz膮l mi nawala膰 wi臋c ju偶 go nie mam.

Ale ten ekran jest ca艂y czarny, nie ma paska start. Spr贸buj wej艣膰 do Panelu sterowania i W艂a艣ciwo艣ci ekranu, zmie艅 mo偶e kolory ekranu 偶eby艣 co艣 widzia艂.