Problem z XP - nie wiem co sie stalo

zainstalowałem program stylexp i przegladnolem skiny i zadnego ciekawego nie bylo to odinstalowalem i wylaczylem komputer. Wlacza go teraz i …

wszystko jest czarne, widze tylko ikonki na pulpicie, i na pasku szybkiego uruchamiania. Wszyscy co bylo biale w klasycznym stylu windowsa jest teraz czarne :expressionless:

Nie mogle wejsc do wlasciwosci kompa bo mam czarne to okienko i nic tam nie widze. Jak chce wejsc do trybu awaryjnego to jakis blad wyskakuje i po sekundzie sam sie komp resetuje,nawet nie zdaze zapisac co tam pisze, odzyskiwanie stystemu tez nie pomoglo.

Nie mam jak dac screena bo wszystko jest czarne poza tymi okienkami, no i jeszcze tylo w firefoxie jest normalne. Poprostu chyba jakos sam skin zostal po osdinstalowaniu i co ja mam z tym zrobic ? format odpada bo mam 20 gn cennych informacji na Ci jak sformatuje top strace, a nie mam jak skpiowac :frowning:

POMOCY :frowning:

Standart Konsola Odzyskiwania.

no zrobiłem, jedrek napisał dla mnie ten temat (co mu napisałeś jak sie robi itd), i nic, dalej to samo

Dobrze by było jagbyś napisał komunikat błedu który wyskakuje.

Jak masz taką mozliowśc móglbyś wklejić screena.

Najprawdopodobniej została uszkodzona standartowa kompozycja XP.

Na poczatek spróbuj ją przywrócic:

PPM-Własciowści-Kompozycje

screena nie zrobie, bo na gorze w paincie mam wszystk oczarne i nie widze opcji, bledu nie mogle zapisac bo musialbym 50 razy wylaczac awaryny i po 1 literce zapisywac bo nie zdaze w sekunde zapisac tego bo to byl oz 4 linijki

jak klikne PPM to mam czarny ten prostokat i nie nie iwdze ![;

ja nie chce formata :frowning:

zainstaluj Service Pack 2 nawet jeśli już masz to jeszcze raz… a jeśli to nie pomoże to zainstaluj Windowsa jeszcze raz na tego co masz… bez formata… wszystkie dane pozostaną.

Pozdrawiam 8)

SP2 MAM zintegrowanego z windowsem tylko ;\

a na instalowanie windowsa nic nie da bo i tak bedzie trzeba sformatowac :frowning:

nie nie trzeba formatować :slight_smile: ale też nie gwarantuję że to pomoże… jeśli nie znajdziesz innego sposobu to warto spróbować…

sam xp mi sie instaluje godzine … wiec nie wiem chyab sie na formata zdecyduje i tyle ;|||||||

ale jak dasz formata to stracisz te swoje cenne informacje! a tak nie… i w ten sposób instaluje się troche szybciej :slight_smile: pewnie że lepiej zrobić najpierw formata…ale Ty nie chcesz stracić swoich danych :slight_smile:

też sobie tak zrobiłem jakieś 3 tygodie temu dokładnie to samo

i na wyczucie po ok godzinie udało mi się zmienić na wygląd klasyczny i wszystko wróciło do normy

gdyby jakos udal osie zmienic tapete na inny kolo to by bylo juz cos i dalo by sie zrobic a na czarnej nic nie widac :expressionless:

Da się zainstalować nowego Windowsa na tej samej partycji co stary. Może da się “zaktualizować” (przy uruchomieniu instalatora Windows z poziomu starego), wtedy przejmie poprzednie ustawienia i sterowniki.

Potem można dane przegrać na DVD (o ile jest) i zainstalować Windowsa po formacie.

nawet nie z poziomu starego windowsa tylko… odpalasz Biosa… ustawiasz Bootowanie z CD-Romu… odpalasz kompa jeszcze raz… jak odpali się płytka z Windowsem to wybierzesz instaluj system… a następnie napraw… o ile pamiętam…

robiłem i nic ;(

chcesz zmienić tapetę

może odpal przeglądarkę zapisz jakiś obraz na pulpicie i wtedy kliknij prawym i spróbuj trafić na ustaw jako tapetę

albo poprostu kliknij na jakiś obrazek na stronie internetowej i wybierz: ustaw jako tapetę…

Złączono Posta : 20.02.2006 (Pon) 20:50

w32.sasser… no właśnie o tym mówiłem :slight_smile:

A restartowanie komputera nie pomaga. Też kiedyś miałem StyleXP, z czasem zacząl mi nawalać więc już go nie mam.

Ale ten ekran jest cały czarny, nie ma paska start. Spróbuj wejść do Panelu sterowania i Właściwości ekranu, zmień może kolory ekranu żebyś coś widział.