Problem z XP obok Visty

Witam! !!

Mam problem. Mam laptopa HP Compaq 6710s z dyskiem recovery a na nim Windows Vista. Oczywiście to mój pierwszy system. Po pewnym czasie zapragnąłem mieć drugi system na innej partycji, oczywiście XP. I zacząły się schody. Podczas normalnej instalacji XP nie chciał się instalować. Przejrzałem różne fora i doszedłem do wniosku, że brakuje sterowników Sata. Scaliłem je za pomocą programy nlite choć nie wiem czy dobrze wybrałem spośród listy sterowników. Po pierwsze płyty po wypaleniu nie chciała mi startować.Kolega mi zrobił i wszystko było ok. Miałem dwa systemy Viste obok XP. Ale po pewnym czasie chciałęm zrobic format Visty za pomocą odzyskiwania systemu. No i pojawiły się znów schody. Po dodaniu XP, którego przy formacie nie ruszałem za pomocą prograu VIstaBootPro mam do wyboru dwa sytemy. ALe XP nie chce sie włączyć, tak jak by go moj laptop nie mógł wczytać. Pisze ze mam włożyć płyte instalacyjną, i wziąść napraw. ALe nie moge tego zrobic bo nie mam tej plyty ze sterownikami SATA. nie wiem jak sclić to. Jak potem tworze dysk z danymi (Windows XP) to mi plyty nie wczytuje. Na pewno jest jakies inne wyjscie z tym problem. Proszę o POMOC! !!