Problem z XP

(Imperial_Dragon) #1

Po instalacji Photoshopa 7.0 wystąpiły problemy:

1. Podczas uruchamiania Media Playera wyskakuje komunikat, że wystąpił wewnętrzny błąd i nie można go odpalić.

2. GG: podczas rozmowy nie przeskakuje na kolejna linijkę rozmowy, tylko trzeba przewijać to ręcznie.

3. Nie można wejść na czata na onecie…

Nie wiem jak sobie z tym poradzić, może jest możliwość przywrócenia systemu z kopii, …??

(Poczta Wp Pl) #2

Nie masz zainstalowanej javy lub wchodzisz na czata przegladarka inna niz IE (i bardzo dobrze) tylko czasami nie obsługują nowej wersji czata (jak Operką wchodziłem to tak pisało :frowning: ).

PooZdrOO !!

(Monczkin) #3

ale co z tym wszystkim ma wspólnego PS ??

(Jablek 88) #4

trzeba na kogoś wine zwalić ...... :twisted:

daj log z hijacka jak na moje oko to jakiś trojanek 8)

(Imperial_Dragon) #5

Jusef.../

odpowiadam na twoja sugestie. odnośnie javy jest zainstalovana dla upewnienia została zainstalowana ponownie, przęglądarka to oczywiście IE, a jaki jest motyw nie morzna wejśc na czata jedynie onet i interia, reszta działa bez problemów...

Monczkin.../

to mnie równie bardzo interesuje, ale co moge powiedziec, że to nie poraz pierwszy wystąpiło to co teraz. przypoprzednich instalacjach wystempował ten sam problem. a co ma wspólnego, on ma wiele współdzxielonych plików i pewnie podmiane jednego ze wpisów rejestru to powoduje... i wystąpiułem ze słowem o podpowiedź jek z ty sobie poradzić...

francuz.../

żadnego wirusa tu nie ma, czyszczenie hijackiem, PestPatrolem, jak i regcleanerem nic nie dało...

Teraz mam pytanie czy jest mozliwośc przywrócenie ustawień systemowych z kopii systemu... juz raz to zrobił automatycznie, ale nie moge tego zrobić sam...

(Ewe) #6

Jeśli chodzi o WMP wystarczy go od nowa zainstalować.