Problem z XP

(Ks Kamilp Nr 8) #1

Mam problem z Windowsem Xp. Wczoraj formatowalem dysk, zainstalowalem od nowa windowsa i wszystko jest spoko ale nie akceptuje on nowych ustawien. Np. jak wylaczam z paska zadan pokazywanie paska jezykowego to po ponownym uruchomieniu kompa on znowu sie pojawia. Ta sytuacje odnosi sie do praktycznie wszystkich ustawien w windowsie.

(Zbych ) #2

Wszyskie ustawienia powinno sie wykonać w panelu sterowania np. co do paska języka to panel sterowania/opcje regionalne/języki/ szczegóły/ustawienia/pasek języka -kwadraciki pozostawić puste

(Ks Kamilp Nr 8) #3

Ok pasek jezyka sie nie pojawia ale np. ulozenie ikon powraca do standardowego windows itp.

(Morgenowsky) #4

Najedź na pasek zadań -> naciśnij PRAWY PRZYCISK MYSZY (PPM) i Właściwości -> Zakładka Menu Start i wybierz Klasyczne Menu Start- OK. - powinno się zrobić tak jak to jest w klasycznym Win 98 . :slight_smile:

P.S. Masz tam też inne opcje, żeby np. dostosować pasek zadań.

(Ks Kamilp Nr 8) #5

Spoko ale ja nie chcem miec klasycznego menu start !!

(Zbych ) #6

Start/ustawienia/pasek zadan i menu start/menu start- zaznacz pierwsze kółeczko i nie zapomnij zastosować i ok

(Morgenowsky) #7

Pisałem mu to samo! Twój post jest zbędny!

(Zbych ) #8

Sorry Morgen, prawie to samo po za tym że Jamaica wyraznie napisał ze nie chce stylu klasycznego z czego można sie domyśleć ze chce styl XP

(Ks Kamilp Nr 8) #9

LAL :o to sie dopiero nazywa dedukcja !!