Problem z Xp

Witam.

Dziś uruchamia kompa… Wyświetla się jakiś komunikat dotyczący Kaspersky anti haker ( nie pamiętam jaki). Dałem ok i Windows z Xp zrobił się jak 95 czy 98 :o . Gdy wcisne start to wyglądem zalatuje na Windowsa 98. Co jest nie tak ?? Jak to naprawić ??

Próbowałem się bawić, zmieniać kolory itp ale to wszystko na nic.

zvcy5dkw6ee6nrs5.jpg

up50y0fn8tn4r6ne.jpg

Pomocy

dajesz wlasciwosci przez prawy przycisk myszy … kompozycje … lub wyglad i ustawiasz na styl kalsyczny XP

nie chcę Cię martwić ale jeśli ściągałeś aktualizacje automatyczne to możesz mieć kłopot taki jak ja

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=57998&highlight=

Właśnie w tym problem że to nic nie daje :frowning:

pomocy…

Ps. Czy warto ściągać aktualizacje do kompa ?? Co one robią oprócz tego że zajmują miejsce na dysku ??

chornią Cie :smiley: a poza tym jeżeli nie masz problemów z nimi po zainstalowaniu,możesz je usunąć(one są ukryte w c:\windows)

PPM"mój komputer" :arrow: właściwości :arrow: zaawansowane :arrow: wydajność “ustawienia” :arrow: dopasuj dla uzyskania najlepszego wyglądu

Witam.

Nic nie daje :frowning:

Zastanawiem się jakim cudem to się samo zmieniło ?? :o

Pogrzeb z tym kasperskim, może znajdziesz coś podejrzanego.

Może przywróć system do jakiegoś pkt. przywracania.

Odinstaluj tego kaspra,pozapisuj wszystkie ustawienia, przeczyść rejestr i zainstaluj na nowo

to moze skoro ci ten wygląd tak nie pasuje zainstaluj sobie Viste Inspirat, wtedy wygląd ci się zmieni i (chyba) będzie ok :slight_smile:

Start-Uruchom- services.msc

Sprawdzasz czy usługa kompozycje jest włączona i czy ma ustawiony tryb uruchamiania automatyczny.

Jagby niechciało się uruchomić albo jakieś problemy wpisz w uruchom:

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe -k netsvcs

Jest uruchomiona,automatyczny.

Strasznie dziwna sprawa. Powtarzam że stało się to jak wyświetlił się jakiś komunikat z Anti_hackera, ale nie pamiętam jaki. W każdym razie po wciśnięciu ok Anti-hacker się wyłączył.

Pozdro

Wyłącz Anti-Hacker z automatycznego uruchamiania (zrób to w programie), i sprawdz przy uruchamianiu jak sprawa wygląda.

A probowałes:

dalej nic. Ja wymiękam… :shock: . Sprbójcie jeszcze coś wykombinować

Jezeli juz nic nie działą spróbuj…

Konsola odzyskiwania systemu:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Nie wiem jak się do tego zabrac nawet :stuck_out_tongue:

Start do Konsoli Odzyskiwania za pomocą bootdisków lub CD instalacyjnego

Instalacja Konsoli Odzyskiwania na dysku

Hasło w Konsoli Odzyskiwania - Windows XP Pro i Home

Komendy Konsoli 

Limitacje Konsoli i ich obchodzenie

Naprawiamy Windows z Konsoli Odzyskiwania

Przywracanie uszkodzonego rejestru

Ja muszę zrobić te wszystkie podpunkty czy to jest jeden ze sposobów ??

Jak widze ile tam tego jest to mnie cofa

Złączono Posta : 21.01.2006 (Sob) 18:01

Ok Panowie. Posypał mi się Windows do końca, ale poradziłem sobie z tym problemem w bardzo prosty sposób.

Tzn format c: :lol: 8)

Pozdro