Problem z zablokowanym iPod Touchem

Witam, mam wielki problem z iPodem Touchem.

iPod jest zablokowany, jest na nim napis: “iPod jest wyłączone Połącz z iTunes”. Jest to spowodowane tym, że zapomniałam do niego hasło i wpisywałem to, co mi do głowy przyszło. Po kilku nieudanych próbach miałam czekać minutę, potem pięć minut, aż tak doszło do tej sytuacji, że całkowicie się zablokował.

Zainstalowałam na komputerze iTunes, podłączyłem iPoda i wyświetla się komunikat: “iTunes nie mógł połączyć się z iPodem, gdyż jest zablokowany hasłem. Musisz podać w iPodzie swoje hasło, zanim będzie można używać go z iTunes”. Ale w iPodzie nie mogę już podać hasła, bo się zablokował. No i iTunes nie widzi iPoda. Oto kilka screenów. Proszę o pomoc, co mogę zrobić, aby iPod działał. Czy tu nie jest potrzebne restore? Ale w iTunes nie mam takiej opcji-bo nie widzi iPoda, gdyż jest na hasło.

36361363cn4.th.png

92407404ml9.th.png

Temat rozpocząłam już na dwóch forach specjalizujących się iPodami, jednakże czekam już tydzień i żadnej odpowiedzi nie otrzymałam.

Może to głupie ale wyjmij mu baterie :lol:

Ach, już problem rozwiązany.

Witam.

Czy mozesz mi podac jak został rozwiazany twoj problem, poniewaz mam też ten problem z ipodem.

Pozdrawiam