Problem z zacinaniem sie komputera!

Witam mam problem z komputerem, mianowicie gdy włączam jakiś film, grę czy program to komputer zawiesza się i nic nie mogę zrobić tylko włączyć go ponownie. Zaczęło się to niedawno nie wiem czemu proszę pomóżcie :frowning:

mój sprzęt to :

Procesor Intel CELERON D 360 3,46GHz

1GB ram

Zintegrowana 64mb

350 v (nie pamiętam firmy)

Płyta główna ASUS P5VD2

System operacyjni windows Xp home Edition

perestunio10 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No to powiem tak, gdy włączam jakiś film grę czy bardziej wymagający program (chociaż nawet parę razy zdarzyło się to przy starcie systemu ) komputer się zawieszał dosłownie nic nie można zrobić ani myszką ruszyć no kompletnie nic jedyne co to zresetować komputer. Problem ten powtarza się coraz częściej mam już tego dosyć więc założyłem ten temat na forum.

Mój system operacyjny to windows xp home edition

oj oj,znam tą karte ,to jest porażka od nvidi,mój kumpel ma to samo,twoja karta ma poprostu cosik przepalonego,dlatego że nvidia dała za słaby radiator,mój kumpel ma objawy(,komputer się zawiesza nie wiadomo kiedy,nie chodzą mu rozdzielczości ponizej 1024/768,jak ogląda filmy to mu się często zwiesza,a jak gra w niektóre gry to blue screeny),oczywiście tylko myśle że to może być tak samo,

1Podaj temeperatury karty ?

2.Podaj coś więcej o zasilaczu ,jakieś informacje o firmie ,ile ma wat?

3.Jaki masz system operacyjny?

4.czy komputer masz zamknięty ?

5.czy masz akurat karte graficzną od gigabyte,gdybys nie wiedział jak to sprawdzić albo program GPU-Z

albo powiedz czy ta karta wygląda jak ta

http://www.ixbt.com/video2/images/g73-2 … -front.jpg

??

Pozdrawiam

Oj rany pomyliłem się tej karty już nie mam, a problem znowu się zaczął.

Sorry za pomyłkę

Sprawdź pamięć:

nowy-sprzet-masa-blue-screenow-t365337.html#p2371346

Dostałeś sporo pytań.

Kiedy raczysz na nie odpowiedzieć ?

Ps.: Nie śpiesz się bo: my mamy czas > ty masz czas > tobie się nie śpieszy > nam się nie śpieszy > my mamy sprawny komputer > ty masz :cry:

Dokładnie zgadzam się z Tomikiem:)