Problem z zaimportowaniem kopii rejestru

Witam,

Postanowiłem przyspieszyć mojego Win XP i wykonałem wszystkie czynności opisane w temacie: “Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP - opis krok po kroku”

(http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580).

Niestety skutek jest taki, że komp się uruchamia trochę szybciej, ale zamyka się ok. 5 minut i ogólnie “zamulił” się (wolniej chodzi).

Przed dokonaniem zmian wykonałem kopię rejestru. We wszystkich poradach jest napisane jak łatwo dzięki temu można cofnąć wszelkie zmiany - wystarczy 2 razy kliknąć na plik z kopią. Chciałem cofnąć zmiany, które wprowadziłem, wykorzystując moją kopię ale tu - niespodzianka: po uruchomieniu pliku z kopią zapasową rejestru pojawia się taki komunikat:

“Nie można zaimportować kopia_rejestru: nie wszystkie dane zostały pomyślnie zapisane w rejestrze. Niektóre klucze są otwarte przez system lub inne procesy.”

Próbowałem robić to po uruchomieniu w trybie diagnostycznym i awaryjnym (również przez program regedit) - skutek ten sam .

Co teraz zrobić, jak cofnąć wprowadzone zmiany?

A zwykłe przywracanie systemu ??

Nie masz kopii sprzed działań na rejestrze??

Niestety miałem wyłączone przywracanie systemu :(. Miałem nadzieję, że kopia rejestru wystarczy (przecież miało to być takie proste…).