Problem z zainsatlowanie nav2005

witam,

zainstalowałem wersję testową nav2005. Po upłynięciu okresu testowania odinstalowałem program. Teraz chcę zainstalować normalną wersję i pojawia sie komunikat o błedzie. Podczas instalacji zaraz po sprawdzeniu poprzednich wersji. Odinstalowałem nav2005 potem wykasowalem regcleanerem i nic

caly czas to samo.

Jak można usunąć nav na stałe??

proszę o pomoc

pozdrawiam

Ciężka sytuacja :frowning: Spróbuj w Edytorze rejestru pousuwać wpisy typu: Symantec, Norton itp w trybie awaryjnym. Jeśli nie pomoże, trza będzie reinstall systemu :frowning:

Moze napisz jaki błąd. :smiley:

Reinstall tu nic nie pomoże niestety. :smiley:

Pomoże, pomoże sam kiedyś to wypróbowałem, choć nie robiłem reinstalki po to by wgrać ponownie nortona.

Twoim blędem było odinstalowanie wersji demo. Trzeba było zainstalowac pełną wersję na nią.

Tej metody nie polecam, po jej zastosowaniu wysypał mi się cały system. Norton zbyt mocno integruje się z systemem. Jak już chcesz w ten sposób eksperymentować to koniecznie zrób wcześniej kopię rejestru.

Jeżeli kolega Fiesta twierdzi że pomoże to nie zastanawiaj się i zrób tak. Choc miałem przypadek z Nortonem i niestety to nie pomogło. :?

dodatkowo wyciolbym stary folder nortona

wykasowałem katalog, wykasowałem z rejestru wpisy z norton i symantec

i nic

a nie za bardzo mogę zrobić reinstal systemu, bo mam kilka programów zainstalowanych, do których nie mam płyty, a nie ma już skąd ich pobrać :frowning:

Chyba będę musiał kupić iny antyvir :frowning:

pozdrawiam

Masz zrobić reinstall systemu po którym nie stracisz danych z dysku i zainstalowanych programów. Mylisz chyba z formatem. :smiley:

spróbuj jeszcze z pomocą techniczną Symanteca

http://www.symantec.com/region/pl/techsupp/support_options.html

Masz zrobić reinstall systemu po którym nie stracisz danych z dysku i zainstalowanych programów. Mylisz chyba z formatem. Very Happy

instalowanie windy na tej samej partycji jeszcze raz nie dało rezultatów, więc musiał bym zrobić formata :frowning:

pozdrawiam

instalowanie windy na tej samej partycji jeszcze raz nie dało rezultatów, więc musiał bym zrobić formata :frowning:

pozdrawiam

Także zainstaluj wersję demo- Tak jak mówi Fiesta i zainstaluj na nią Nortona :wink:

Wersja demo też się nie zainstaluje. :?