Problem z Zainstalowanie Drukarki HP Color LaserJet CM1312 Na Windows 8.1

Witam,

Mam problem z zainstalowaniem drukarki HP Color LaserJet CM1312 na systemie Windows 8.1. Próbuje rozpracować temat od 3 dni ale bez skutecznie.

Problem polega na tym że nie mogę zainstalować sterowników do HP Color LaserJet CM1312, mimo że pobieram je ze strony Producenta, dokładnie z stąd 

Instaluje najpierw sterowniki później oprogramowanie drukarki, a mimo tego nie drukuje drukarka. W systemie jest widoczna, jest ustawiona jako domyślna.

Drukarka jest sprawna, sprawdzałem ją na drugim komputerze gdzie jest XP i działa od razu bez zarzutów. 

W czym może być problem i jak mogę zainstalować drukarkę HP Color LaserJet CM1312 na Windows 8.1?.

Odinstaluj stery i oprogramowanie i zainstaluj je “jako administrator” (ppm na plik instalacyjny)

Próbowałem już tak, odinstalowałem wszystkie stery, wyczyściłem CCleanerem i nic nie dało poprzez zainstalowanie jako Administratora, tak samo jest jak było.

Hej,

Wyjdź w urządzenia, kliknij właściwości drukarki i pokaż na screenach zawartość i ustawienia w poszczególnych zakładkach.

Pozdrawiam,

Dimatheus