Problem z zainstalowaniem Active Virus Shield (AOL)

(Emil Sekula) #1

Czesc

Nie wiem dlaczego ale mam problem z uzyskaniem kodu potrzebnego do instalacji program Active Virus Shield (AOL). Powinni mi przyslac e-maila z tym kodem ale wciaz nie dostałem jego mimo ze wykorzystałem moje 3 konta e-mailowe. Ktos wie gdzie tkwi problem ?

Pozdrawiam

(Agatonster) #2

emil_sekula

Być może jest , ale w folderach gdzie umieszcza sie e-maile kwalifikowane jako spam.

Przy okazji polecam ten temat - niektóre uwagi skłaniają do refleksji...

Pozdrawiam

(Emil Sekula) #3

No wlasnie w folderze spam tez nic nie mam. Nie wiem dlaczego.

(Mail) #4

ja nawet na kod czekalem 48 hrs, wiec musisz czekac.

(squeet) #5

No to poczekaj na ewentualne rozwiązanie tego wątku.

Post jako nie wnoszący nic do tematu - kasuję.

emil_sekula - proszę używać polskich znaków w pisowni postów.

(Emil Sekula) #6

Witam

Czekam i czekam na ten kod, minelo juz kilka dni i nic.

Polskich znakow nie moge uzywac gdyz mieszkam w Hiszpanii i nie mam tutaj ich zainstalowanych.

Pozdrawiam

(Agatonster) #7

emil_sekula

Jeżeli używasz mocnych filtrów antyspamowych, mogą one calkowicie zatrzymać wiadomość z kluczem, nie dopuszczając jej na skrzynkę.

Proponuję ponowić - wyłączając na jakiś czas filtry antyspamowe, otrzymasz wtedy być może niechciane przesyłki, ale wśród nich może być ta oczekiwana.

Pozdrawiam

(system) #8

Ja mam ten sam problem :confused: Wchodzę na maila przez przeglądarkę ( interia ) i przez Thunderbirda na WP, neostrade... I nic nie przychodzi :/. Może jakiiś problem z serwerami, albo z czymś, bo ja już czekam na ten kod jakieś 12 dni :expressionless:

(michalj82) #9

Może zrobiłeś literówkę przy podawaniu adresu e-mail.

(Emil Sekula) #10

Czesc

Nie sadze zeby byl to problem antyspama. Wyslalem kilka razy z roznych kont i nic. Adres tez podalem prawidlowo.

Pozdrawiam

(system) #11

To napewno odpada... Raczej 4 razy nie popełniłem literówek, poza tym posługiwałem się autouzupełnianiem :wink:. Nie wiem w czym jest rzecz,a le na żaden mail nic mi nie przyszło... Może ktoś ma jakieś inne teorie ??