Problem z zainstalowaniem antywirusa


(Aleksandralisek28) #1

Witam mam taki problem ,że miałam zainstalowanego antywirusa avast i go odinstalowałam i zaraz po tym chciałam zainstalować innego antywirusa i nie mogłam wiec próbowałam instalować rózne antywirusy i nic z tego z róznych stron nawet i to samo po prostu wyskakuje mi nie odnaleziono strony za kazdym razem a inne programy normalnie moge zainstalowac tylko nie antywirusa pomocy prosze o pomoc szukałam takiego wątku ale nie znalazłam jesli istnieje to przepraszam za napisanie nowego :frowning:


(N3t B0y) #2

Gdzie ci to wyskakuje nie odnaleziono strony ?


(Aleksandralisek28) #3

wyskakuje wtedy gdy klikam pobierz np:znajdę juz antywirusa i chcę go pobrać i klikam pobierz i zamiast wyskoczyć monit zapisz to wyskakuje stronka tak jak bym nie miała połączenia z netem nie odnaleziono adresu a net chodzi pobierac tez mogę wszystko ale nie antywirusy :frowning:


(Mar Sikorski) #4

A czy na każdej stronie z programami tak się dzieje? Czy tylko na jakiejś konkretnej?


(Aleksandralisek28) #5

na kazdej z której chce pobrać antywirusa zrobiło sie to po tym jak odinstalowałam avasta i teraz gdzie kolwiek bym nie chciała pobrać to zawsze to samo


(Mar Sikorski) #6

Wygląda mi to na jakiegoś konia trojańskiego. Spróbuj pobrać program o nazwie Trojan Remover. Jeżeli uda Ci się go ściągnąć, zeskanuj nim peceta. Jeżeli program znajdzie jakiegoś delikwenta, usuń go.

Link: http://www.dobreprogramy.pl/Trojan-Remo ... 13140.html


(Aleksandralisek28) #7

przeskanowałam nie znaleziono nic więc już nie wiem o co chodzi #-o


(Asterisk) #8

W jaki sposób?

Właściwe odinstalowanie wymaga użycia programu Deinstalator Avast

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Aleksandralisek28) #9

odinstalowałam po przez panel sterowania -dodaj lub usuń programy i odinstalowało nie ma już avasta w zainstalowanych programach