Problem z zainstalowaniem aplikacji neostrada POMOCY!

witam! mam taki oto problem! gdy instaluję aplikację neostrada na kompie to pomija mi ten moment w którym trzeba podłączyć modem! instalacja idzie dalej i wyskakuje komunikat,że instalacja zakończona powodzeniem! klikam na przycisk zakończ i mam zainstalowaną aplikację neostrada bez modemu! gdy podłącze modem do USB to mi go wykrywa i instaluje! wtedy chcę odpalić neo i mi wyskakuje, że “nie można uruchomić strefy neostrada tp. Komputer nie został ponownie uruchomiony po instalacji” o co tu chodzi???

A więc …uruchom ponownie komputer? A jak nie będzie działać

spróbuj przez menedżer urządzeń zainstalować modem.

uruchomiłem oczywiście komputer ponownie,ale cały czas jest ten sam komunikat! a jak się instaluje modem przez menedzer urządzeń?

Bartek85 a kto przy zdrowych zmysłach instaluje aplikacje dostępową NEO ??

Nawet konsultanci na “błękitnej” odradzają tego zabójczego kroku :!:

Zainstaluj same stery do modemu i skonfiguruj połaczenie DialUp. Opis znajdziesz tutaj:

http://turbokrecik.pl/index.php?option= … &Itemid=36

A tak w ogóle to zakup modem ethernetowy i go podepnij przez kartę sieciową i odpowiednio skonfiguruj a skończą się Twoje wszelkie kłopot z NEO

ale mi tutaj chodzi o to,że nie jestem jeszcze zarejestrowany w neostradzie i potrzebuję tej aplikacji, aby zdobyć nazwę użytkownika i hasło! poóżcie mi bo nie wiem co mam już robić! jeszcze kilka razy wyskoczył mi taki komunikat " Nie można uruchomić strefy Neostrada TP. Część plików zmodyfikowano lub usunięto. W celu rozwiązania zainstaluj ponownie strefę Neostrady TP z menu START>>Programy>>Neostrada TP"

Niczego nie potrzebujesz, zarejestrować się możesz z dowolnego komputera z dostępem do netu.

http://www.rejestracja.neostrada.pl

dzięki wielkie! jeszcze tylko jakbyś dał link do instalacji sterowników do modemu Sagema bo taki właśnie posiadam

Przecież masz je na płytce (ta sama co z aplikacją dostępową).

ok! dzięki wielkie! a co jeśli nie będę mógł zainstalować samych sterowników, bo wyskoczą mi błędy? wtedy zostaje tylko format c ?

Wtedy zadzwoń na błękitną linie…:slight_smile: