Problem z zainstalowaniem drukarki HP PSC 1510wielofunkcyjna

(Szymonnowak4) #1

Cześć.

Problem jest taki ,że jak chce zainstalować drukarkę hp 1510 wkładam płytkę i normalnie przechodze przez etapy instalacj. w pewnym momencie a dokładnie przy 10 % okno instalatora gaśnie jakby nic.Bardzo proszę o pomoc.

(Krzychuu) #2

symusek miałem dokładnie to samo. Spróbuj pobrać sterowniki ze strony producenta i zainstalować.

Mi dopieor zadziałao po formacie. :?

(Danielm86) #3

podłącz iw łacz. Wejdz w menadzera urządzeń i ecznie wyszukaj stery

(Agatonster) #4

symusek

Szczerze mówiąc, nie bardzo mogę skojarzyć przyczynę tego stanu, może spróbuj zainstalować raz jeszcze przy wyłączonych zabepieczeniach antywirusowych, być może one blokują ( np. niektóre aktualizacje HP zaleca się instalować właśnie w taki sposób)...

Gdyby to chybiło, to

zobacz czat z pracownikiem pomocy technicznej HP.

Na koniec, może jakieś wiry uniemożliwiają instalację ?

A wtedy logi HijackThis, Silent Runners ...

Pozdrawiam

(Szymonnowak4) #5

(adam9870) #6

Log masz ok więc prawdopodobnie Twojego problemu nie powodują szkodniki.

W jakim stanie jest płyta, z której instalujesz oprogramowanie? Może troszkę porysowana etc.?

Ewentualnie poszukaj tego oprogramowania na stronie producenta (jeśli jest taka możliwość), pobierz je i spróbuj zainstalować. Tym sposobem będziemy w stanie wykluczyć (lub odwrotnie) winę płytki.

(Szymonnowak4) #7

Płyta nie była zarysowana

ale zauważyłem że system nie pyta się mnie czy ma zrobić instalacje pełną czy ekspresową.

(Members92) #8

to spróboj zainstalować oby dwie moze któraś zadziałą a jak nie to usun sterowniki z menadżera urządzeń i ściągnij najnowsze sterowniki ze strony producenta :slight_smile: POZDRAWIAM

(Szymonnowak4) #9

nic nie pomaga ne ma drukarki wmenedżeże urządzeń

Złączono Posta : 07.01.2007 (Nie) 18:36

czyy jetem zkazany na formaat

(Krzychuu) #10

Tego Ci nie zagwarantuję, ze pójdize, ale mi nawet sam Win XP zainstalowałł, nic nie musiałem pobierać.

(Danielm86) #11
  1. Poprzekładaj między portami USB. Prawdopodobnie nie masz zainstalowanego USB 2.0

wejdz w panel sterowania>dodaj sprzet i postępuj wg kreatora

(ak6) #12

Pobierz te sterowniki i spróbuj zainstalować. Jeśli problem będzie się powtarzał to znaczy, że nie jest to wina sterów.

(Szymonnowak4) #13

drukarka jest już zainstalowana.

(ak6) #14

napisz co pomogło. Może się komuś przyda.

(Szymonnowak4) #15

Po prostu odinstalowałem sterowniki. Uruchomiłem ponownie system i spróbowałem(choć nie wieżytłem)zainstalować ją przez system wbrew instrukcji drukarki.No i wszystko śmigało tylko nie zainstalowało mi centrum obsługi HP, ale potem wszedłem na płytę i indywidualnie to zainstalowałem

Może komuś się przydałem, bo ja już chyba musze zmieniać płytę główną, bo nie ma w moim kompie głosu...