Problem z zainstalowaniem drukarki HP PSC 1510wielofunkcyjna

Cześć.

Problem jest taki ,że jak chce zainstalować drukarkę hp 1510 wkładam płytkę i normalnie przechodze przez etapy instalacj. w pewnym momencie a dokładnie przy 10 % okno instalatora gaśnie jakby nic.Bardzo proszę o pomoc.

symusek miałem dokładnie to samo. Spróbuj pobrać sterowniki ze strony producenta i zainstalować.

Mi dopieor zadziałao po formacie. :?

podłącz iw łacz. Wejdz w menadzera urządzeń i ecznie wyszukaj stery

symusek

Szczerze mówiąc, nie bardzo mogę skojarzyć przyczynę tego stanu, może spróbuj zainstalować raz jeszcze przy wyłączonych zabepieczeniach antywirusowych, być może one blokują ( np. niektóre aktualizacje HP zaleca się instalować właśnie w taki sposób)…

Gdyby to chybiło, to

zobacz czat z pracownikiem pomocy technicznej HP.

Na koniec, może jakieś wiry uniemożliwiają instalację ?

A wtedy logi HijackThis, Silent Runners

Pozdrawiam

Log masz ok więc prawdopodobnie Twojego problemu nie powodują szkodniki.

W jakim stanie jest płyta, z której instalujesz oprogramowanie? Może troszkę porysowana etc.?

Ewentualnie poszukaj tego oprogramowania na stronie producenta (jeśli jest taka możliwość), pobierz je i spróbuj zainstalować. Tym sposobem będziemy w stanie wykluczyć (lub odwrotnie) winę płytki.

Płyta nie była zarysowana

ale zauważyłem że system nie pyta się mnie czy ma zrobić instalacje pełną czy ekspresową.

to spróboj zainstalować oby dwie moze któraś zadziałą a jak nie to usun sterowniki z menadżera urządzeń i ściągnij najnowsze sterowniki ze strony producenta :slight_smile: POZDRAWIAM

nic nie pomaga ne ma drukarki wmenedżeże urządzeń

Złączono Posta : 07.01.2007 (Nie) 18:36

czyy jetem zkazany na formaat

Tego Ci nie zagwarantuję, ze pójdize, ale mi nawet sam Win XP zainstalowałł, nic nie musiałem pobierać.

  1. Poprzekładaj między portami USB. Prawdopodobnie nie masz zainstalowanego USB 2.0

wejdz w panel sterowania>dodaj sprzet i postępuj wg kreatora

Pobierz te sterowniki i spróbuj zainstalować. Jeśli problem będzie się powtarzał to znaczy, że nie jest to wina sterów.

drukarka jest już zainstalowana.

napisz co pomogło. Może się komuś przyda.

Po prostu odinstalowałem sterowniki. Uruchomiłem ponownie system i spróbowałem(choć nie wieżytłem)zainstalować ją przez system wbrew instrukcji drukarki.No i wszystko śmigało tylko nie zainstalowało mi centrum obsługi HP, ale potem wszedłem na płytę i indywidualnie to zainstalowałem

_______________________________________________________________

Może komuś się przydałem, bo ja już chyba musze zmieniać płytę główną, bo nie ma w moim kompie głosu…