Problem z zainstalowaniem Kasperskiego w Viście

Wiem,ze był w tym forum juz podejmowany temat Kasperskiego,ale ja mam troche inny problem, słabo się znam na tym wszystkim więc prosze o pomoc.

Otóz od pewnego czasu próbuje zainstalowac kasperskiego (internet security 2009) i zaczynam od odinstalowania nortona (tzn kasperski robi to tez sam), i wszystko jest dobrze, az do momentu w którym kasperski jest juz zainstalowany i prosi o kod rejestracyjny w tym momencie nie chce sie polaczyc z internetem (zawsze dzieje sie to w tym samym momencie) i nie chce przyjąć tego kodu, ponieważ wyswietla bład serwera, chociaz ikonka od internetu wskazuje ze jestem podłączona , jest komunikator gadu gadu aktywny,ale nie chce wejsc na zadne strone www. Dzieje sie to za kazdym razem, niestety nie wiem dlaczego tak się dzieje i jak mozna to rozwiązac? Dodam rowniez, ze kasperski nie chce sie uaktywnic bo nie moze polaczyc sie z internetem.

Proszę o pomoc:)

Sprawdz konfiguracje firewalla oraz sprawdz w cmd czy przechodzi ping

to wybierz może wersję bez kodu (testową) czyli po prostu kontynuuj i anuluj sprawdzanie klucza i dopiero jak zainstalujesz kasperskiego i uruchomisz ponownie komputer to wprowadź kod.

w.joasia ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nawet przy wyborze wersji bez kodu, nie chce się do konca zainstalować, wyskakuje napis ze nie może się połączyć z serwerem, bo w tym momencie nie ma juz internetu.Kasperski jest nie aktywny.