Problem z zainstalowaniem kasperskiego

miałem jakiś czas na próbę antywira mcafee total protection v2009 ale coś się zepsuło w nim i nie mogę go na nowo zainstalować więc chciałem wrócić do kasperskiego a tu podczas instalacji kasper pokazuje mi okienko że muszę najpierw odinstalować ‘‘mcafee internet security suite with siteadvisor 2008’’ a nie mam nic takiego zainstalowanego!co mam zrobić?

Menu Start->Uruchom->Wpisujesz regedit ->Edycja->Znajdź->Znajdź następny Wpisujesz Mcaffe i usuwasz. Tylko najpierw zastanów się nad tym co chcesz skasowac.

kilka rzeczy nie da się usunąć i dalej nie moge zainstalować kaspra bo tamto musze odinstalować!

Jeśli masz problemy z odinstalowaniem to sprawdź czy te procesy McAfee nie są włączone. Prawdopodobnie dlatego nie możesz usunąć bo nadal są aktywne. Ctr+At+Del a potem zakładka Procesy-sprawdź czy tam gdzieś nie masz włączonego McAfee. Być może to jest to. Jeśli znajdziesz to po prostu wyłącz ten proces i spróbuj następnie to wyrzucić za pomocą wspomnianego już regedit…

najlepsze jest to że już nic nie mam co by dotyczyło mcafee a nadal nie mogę zainstalować kasperskiego!

Dodane 07.01.2009 (Śr) 21:35

zainstalowałem avasta bez problemu a czemu kasperskiego się nie dało?