Problem z zainstalowaniem klawiatury

Dobry wieczór:)

Dzisiaj napotkałem z błędem przy instalacji… klawiatury :lol:. Posiadam klawiaturę: napisane Vobis na USB. Jest to klawiatura multimedialna. Nie umiem zainstalować sterowników, które ja obsługują (multimedialne klawisze). Windows Update znalazł sterowniki do mojej klawiatury, ale nie umie sie zainstalować. Co zrobić żeby działa?

PS: Rozchodzi sie o Windows Vista

Witaj

Zrob tak podlacz klawiature -powinna wyswietlić się ikonka na pulpicie ze windows znalazl nowy sprzet ,kliknij wez dalej i musisz znaleść takie coś

Zainstaluj z plyty cd czy cos takiego na serio niepamietam i wtedy wkladasz płyte ze sterownikami klikasz dalej i instalujesz powinno dzialać

A czy do klawiatury sie wogole instaluje sterowniki :shock: Wystarczy sie ze podłączy do kompa i działa. W tych systemach jak win XP i vista sterowniki sa w systemie. wystarczy ze podłaczysz cos tam wyskoczyi powinno działa. spróbój ta samą klawiatura na Win Xp porobić i jeszcze na innym kompie potem. A Windows Vista Oryginalny? I jaka wersja 32 czy 64 bit-owa? Wydaje mi sie ze 32 8) Popróbój porobić te wskazówki co ci napisałem wyzej.

Marcopl ale ześ na łatwizne poleciał. Tak jest w Windows XP a skad wiesz ze tak jest w Vista Ultimate :? Ześ sie popisał.

Nie pomogło.Jest napisane ze instalator napotkal błąd z zaisntalowaniem klawiatury :confused: