Problem z zainstalowaniem Microsoft office 2010

Jakiś czas temu miałem ściągniętą wersję próbną Microsoft Office 2010 po 60 dniach program był tylko do odczytu plików. Ale niestety teraz potrzebuję znów Powrepointa aby zrobić prezentację i tu pojawia się problem.Ściągnąłem drugi raz wersję próbną w panelu sterowania odinstalowałem stary program ale nie da sie zainstalować nowego tak w połowie instalacji wyświetla się taki komunikat :

"błąd 25004

nie można użyć wprowadzonego klucza produktu na tym komputerze. prawdopodobną przyczyną

jest poprzednia instalacja wersji próbnej pakietu office 2010. bład systemowy 1073422306".

Może mi ktoś powiedziec czy to oznacza że skoro raz instalowałem wersję próbną to drugi raz już nie moge czy poprostu pozostały na komputerze jeszcze jakieś pliki ze starego programu??

Z góry dziękuję za odpowiedź.

No wybacz, ale jeżeli dałoby się w ten sposób zrobić to każdy by jechał na trialu - wystarczałby reinstal. Spróbuj LibreOffice albo leć do sklepu po Office’a.

Można zastosować również sztuczki z czyszczeniem rejestru itepe ale tutaj o tym nie przeczytasz. Skorzystaj z OpenOffice’a

Wydaje mi się że powinieneś dokładnie wyczyścić rejestr po deinstalacji pozostają w nim klucze które nie podlegają deinstalacji ja miałem taki problem z innymi softami (triale) próbując poraz kolejny je instalować. Do czyszczenia rejestru używam akurat TuneUpa 2012 ale może to być np. Regisry Cleaner lub inny tego typu. Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem. Nawiasem mówiąc po czyszczeniu zawsze robię restart a co jakiś czas defragmentację.

A czy prezentacja zrobiona w OppenOffice da się otworzyć w Powerpoint? Bo właśnie chodzi o to że nauczyciel ma ten program do odczytu.

Tak, tylko ze przy zapisie musisz wybrać format zgodny z PowerPointem

zdaje mi się że ręczna zmiana nazwy pliku na .pps (?) również wystarczy ale moż mi się zdaje…

Dodane 21.05.2012 (Pn) 22:26

Lub też dołącz do plików prezentacji programik którego nie trzeba instalować PPS Viewer i wtedy przez niego odpalasz prezentację

Żadna ręczna zmiana rozszerzenia ani PPS Viewer mu nie pomoże, jeżeli nie zapisze w OppenOfice prezentacji jako ppt.