Problem z zainstalowaniem sterownikow ARRIS w laptopie


(Przemo1267) #1

Witam. Wczoraj zakupiłem sobie laptopa (Toshiba Satellite A500-13c) i dziś chcialem do niego podpiąć internet. Jest to internet z telewizji kablowej UPC. Modem chyba Scientific Atlanta WebStar , ale nie do końca jestem pewien bo sie na tym nie znam. Kiedyś jak podłączałem go pierwszy raz na stacjonarnym komputerze, instalowalem sterowniki z plyty ARRIS. Teraz gdy podpinam modem kablem USB do laptopa wyskakuje mi wykrywanie nowego sprzętu (USB Cable Modem) i prosi o włożenie płyty ze sterownikami. Wkładam więc tego ARRISa, ale kilka sekund później wyskakuje, że nie można znaleźć sterowników na płycie, i że prosze o poszukanie w internecie na stronie producenta. Nigdzie ich nie moge znaleźć. Poza tym czemu to nie działa jeśli to jest ta płyta którą dostałem wraz z modemem jak zakładali mi internet na komputer stacjonarny? Co mam zrobić?

Proszę o pomoc i z góry dziekuję.


(Ataserwis) #2

http://strefaklienta.upc.pl/informacje_i_porady/?cid=54

http://strefaklienta.upc.pl/informacje_i_porady/?cid=48


(Agatonster) #3

przemo1267 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Przemo1267) #4

Posługuje się poradami tam zawartymi, robię wszystko zgodnie z instrukcją , lecz nadal nie wykrywa mi tych sterowników z płyty.

Poszukałem sterowników na internecie i znalazłem. Przez moment wydawało mi się, że zadziałają (bo znalazłem dla Windowsa Visty a te co są na płycie są dla Windowsa XP i innych) lecz nie zadziałały. Ja mam 32-bitowy system , a w sterownikach pisze ze obsługują 64-bitowe systemy. Czy to ma aż tak wielkie znaczenie? Co teraz mam zrobić , żeby mi działały te sterowniki?