Problem z zainstalowaniem sterownikow do karty dzwiekowej

Siemka, ponieważ nie znalazłem nic co by mi pomogło w jakim kolwiek temacie na temat tych kart więc pisze nowy temat :stuck_out_tongue:

jakieś 2 tyg. temu postanowiłem zrobić format bo strasznie mialem zapchany dysk, ale gdy próbuje zainstalować drivery Realtek Audio Codec AC’97 po chwili następuje reset kompa … :(, a tak dokładniej zaraz po komunikacie że nie ma podpisu cyfrowego klikam na kontynułuj i wyskakuje mniejsze okienko z napisem “Begin to install/upgdate AC’97 driver…” komp czeka 2 - 3 sek. i następuje reset :frowning: a drivery się nie i8nstalują … tzn. folder z plikami mam na HDD ale co mi po tym jak to nie działa …

przed formatem miałem też drivery SoundMAX gdyż kumpel który mi składał tego PC’ta uznał, że te są lepsze od tych Realteka, ale nie moge dorwać tych driverów :frowning:

Z góry thx :slight_smile:

Próbowałeś zainstalować nowe drivery?

To są stery SoundMAX, ale pisze że do zintegrowanych kart SoundMAX :!:

LINK

Ehhh… te drivery nie pasują do karty :frowning:

Nie wiem co z tym jest bo jeszcze rok temu normalnie instalowałem drivery realteka i było git … a teraz lipa

Próbowałeś wejść do Menadżera urządzeń, tam kliknąć na Realtek AC97 Audio -> PPM i Aktualizuj sterownik ?

Kombinowałem na wiele sposobów ale nie bardzo idzie …

robilem tak jak jeszcze był pokazany zółty “?” a teraz wogóle nie moge zainstalowac tych driverów…

sprawdzałem nawet w Everest i dużo mi to nie mowi…

PS.

pozatym aktualizacja driverów nic nie da bo w trakcie ich instalacji komp sie resetuje :confused:

A są usunięte? Zrob porządki np. CCleanerem, potem ponowna instalka.

GanGsta

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

To nic nie pomogło mimo że wyczyscilo mi troche plikow na dysku :slight_smile:

thx za ten program ^^

a wracajac do tematu wydaje mi sie ze napis ze drivery wspolgraja z XP to jakas pomylka … poprostu musze teraz znalesc takie ktore naprawde wspolpracuja z tym systemem…

Powiedz jaką masz płytę główną.

Asus P4PE 2-X

GanGsta

Jeżeli zapoznałbyś się z tematem podanym w celu podpowiedzi, o co chodzi w prośbie o konkretny temat, to zapewne dostrzegłbyś, że wtórny temat też nie wyczerpuje znamion konkretu - wykaż więcej starań w określeniu problemu i popraw temat raz jeszcze - kolejnej prośby nie będzie.