Problem z zainstalowaniem sterowników do LEXMARKA

Hej

Mam taki problem otóż pare ładnych lat emu kupiłem sobie drukarkę Lexmark X2250. ALe nie dawno kupiłem sobie laptopa Lenovo ale niestety z systemem WIndows Vista:(. Na oryginalnej płycie ze sterownikami nie ma sterowników do windows Vista. WIęc ściągnałem sterowniki do lemarka z internetu do Visty 32bitowej. I problem jest taki otóż gdy podłączam drukarkę do laptopa przed instalacją sterowników laptop ją wykrywa natomiast po zainstalowaniu sterowników komputer jej już nie wykrywa i do tego instaluje sie tylko Centrum obsługi urządzenia LExmark a musi sie jeszcze zainstalować CEntrum urządzenia LExmark All IN One Center. ALe nie instaluje sie.

Co mam zrobić?

Spróbuj inaczej. Odinstaluj drukarkę/sterowniki, po restarcie zainstaluj sterownik BEZ podłączonej drukarki, podłącz ją dopiero PO instalacji, chyba ,że instalator o to poprosi. Potem zrestartuj komputer.

Iron222 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Właśnie w tym jest problem że instalator prosi o podłączenie drukarki:(