Problem z zainstalowaniem sterowników karty graficznej

Witam. Od poczatku: kupiłem sobie nowy monitor 22 cale. na xp-u rozdizelczosc dopasowała sie automatycznie na 1680x1050, czyli najlepsza dla tego monitora. Chciałem jednak miec visste i sobie ja zainstalowałem. pojawił sie jednak problem. W ustaiwniach nie ma rozdzielczosci 1680 x1050. najwieksza to 1024 na iles… sciagnałem najnowsze sterowniki z neta i chciałem je zainstalowac… Instalator ruszył poprawnie jednak w pewnym momencie pokazał sie komunikat:"Nie wykryto sterowników zgodnych z aktualnym sprzetem. Instalator zakonczy prace . Wpadłem na inny pomysł… odinstalowac stare sterowniki i dopiero zainstalowac nowe… nie udało sie, bo przy ponownym uruchomieniu kompa, windows załadował stare;/ na tym skonczyłem kombinowanie… bardzo mi zalezy na tej rozdzielczosci bo przy nizszej obraz jest nie do wytrzymania;/

moja karta graficzna jest bardzo stara: NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro (Microsoft Corporation)

prosze o rady i pomoc… dzieki:D:D

vista nie pobrała z WU ?? obawiam się, że tnt nie współpracuje poprawnie z Vistą:P.

No to musze dodac, ze instlator pokazuje ten komunikat nawet na xp… takze nawet na xp nie moge aktualizowac tych sterowników…

xp posiadam sterowniki do tej karty, na stronie nvidii są do pobrania…