Problem z zainstalowaniem sterowników

Cześć. Mój problem polega na tym , że przy każdej próbie zainstalowania sterowników do karty graficzne komputer w pewnym momencie instalacji wyłącza się. Dodatkowo na całym ekranie pojawiły się “kreseczki” dość gęsto rozmieszczone ale nie przeszkadzają w korzystaniu np. z internetu bo tylko delikatnie załamują obraz. Są widoczne zaraz po włączeniu komputera już gdy pokazuje mi się logo Asus.

PS.:przy przesuwaniu czegokolwiek na ekranie ( folder , przeglądarka) obraz się zacina i po chwili jest przesunięty tak jak powinien ,ale to chyba wina braku sterowników.

sprzęt:

Procesor: intel pentium 4 2,66

Ram: 2 x 512 MB DDR2

Karta graficzna GeForce 6600 ( ale w menedżerze urządzeń jest napisane kontroler wideo(zgodny z VGA))

Płyta główna Asus P5LD2

Zasilacz 350W

Próbowałem instalować sterowniki z oryginalnej płyty które wcześniej działały prawidłowo.

Windows XP Professional SP2

Komputer przez kilka miesięcy działał prawidłowo aż któregoś dnia sam się wyłączył a sterowniki same się odinstalowały.

Kreseczki są cały czas ale przez pierwsze kilka sek. są ciemne i bardzo wyraźne a na pulpicie to tylko półprzezroczyste pionowe (przerywane) linie szerokości 1mm i w takich samych odstępach.

Podaj jaki masz sprzęt i jakie sterowniki próbowałeś instalować. To podstawowe informacje. Te kreseczki masz teraz cały czas, permanentnie?

Możliwe że grafika poszła…

Czy to blogasek dla nastolatek, czy forum techniczne ??

Proszę zatytułować wątek konkretnie. Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.