Problem z zainstalowaniem wmp 10

Miałem poprzednio WMP 11 pl,lecz odinstalowałem ją i przeczyściłem dokładnie windows,i chce teraz powrotem wrócić do 10 ale wyświetla mi się taki komunikat “na tym komputerze jest już zainstalowana nowsza wersja WMP instalacja nie może być konfigurowana”

zaden stary program nie da sie wgrac na nowy tak jest i z nero wersja 7 nie wgrasz juz nero 6 a WMP wchodzi juz w sklad całego programu windows mozna isc tylko do przodu lub od nowa zainstalowac cały windows xp

zam… się ! jak nie masz pojęcia :?

usóń pozostałości po programie ręcznie czyli wszystkie foldery jakie pozostawił wpisy w rejestrze etc :slight_smile:

A co on napisał?? :?

Twój post też nie ma lekkiego sensu :wink:

A spróbuj coś wyszukać ogólnie na dysku może coś znajdziesz.

Którą wersję WMP masz teraz?

Próbowałeś przywracania systemu?

Może usuń program WMP z systemu za pomocą opcji Dodaj/Usuń składniki systemu Windows w aplecie Dodaj lub usuń programy w Panelu sterowania, zrestartuj komputer i tym samym sposobem zainstaluj program. Wówczas powinieneś mieć wersję 8 lub 9, a dziesiątka powinna już dać się zainstalować.

Najprawdopodobniej powinien mieć “10” nawet o tym nie wiedząc.

Odinstalowanie WMP11 przywraca wersje WMP. która była jeszcze przed instalacją bety.

BTw. niedługo wychodzi nowa oficjalna wersja WMP 11 więc nie masz się czym przejmować i zainstalujesz sobie tamtą :wink:

Nie wyczysciłes systemu dobrze.