Problem z zainstalowaniem wmp 10

(Mateusz1500) #1

Miałem poprzednio WMP 11 pl,lecz odinstalowałem ją i przeczyściłem dokładnie windows,i chce teraz powrotem wrócić do 10 ale wyświetla mi się taki komunikat "na tym komputerze jest już zainstalowana nowsza wersja WMP instalacja nie może być konfigurowana"

(norbi.trz) #2

zaden stary program nie da sie wgrac na nowy tak jest i z nero wersja 7 nie wgrasz juz nero 6 a WMP wchodzi juz w sklad całego programu windows mozna isc tylko do przodu lub od nowa zainstalowac cały windows xp

(Clubbasse207) #3

zam..... się ! jak nie masz pojęcia :?

usóń pozostałości po programie ręcznie czyli wszystkie foldery jakie pozostawił wpisy w rejestrze etc :slight_smile:

(Dudas bad boy) #4

A co on napisał?? :?

Twój post też nie ma lekkiego sensu :wink:

A spróbuj coś wyszukać ogólnie na dysku może coś znajdziesz.

(Spam) #5

Którą wersję WMP masz teraz?

Próbowałeś przywracania systemu?

Może usuń program WMP z systemu za pomocą opcji Dodaj/Usuń składniki systemu Windows w aplecie Dodaj lub usuń programy w Panelu sterowania, zrestartuj komputer i tym samym sposobem zainstaluj program. Wówczas powinieneś mieć wersję 8 lub 9, a dziesiątka powinna już dać się zainstalować.

(aju) #6

Najprawdopodobniej powinien mieć "10" nawet o tym nie wiedząc.

Odinstalowanie WMP11 przywraca wersje WMP. która była jeszcze przed instalacją bety.

BTw. niedługo wychodzi nowa oficjalna wersja WMP 11 więc nie masz się czym przejmować i zainstalujesz sobie tamtą :wink:

(lazikar) #7

Nie wyczysciłes systemu dobrze.