Problem z zainstalowaniem xp instalator ładuje pliki i stoi

Witam.

Mam wielki problem, na początku siadł mi system XP - przy odpaleniu kompa gdy pojawia się ten niebieski pasek bootowania poprzesuwał się on powoli kilka razy a potem się zatrzymywał i stał tak cały czas, przy restarcie kompa za każdym razem było znowu to samo, nawet w trybie awaryjnym nie dało się włączyć kompa. Zabrałem się do postawienia na nowo systemu i teraz mam problem z zainstalowaniem na tym kompie Windowsa XP Home Edition. Otóż gdy wsadzam płytkę do napędu uruchamiam ponownie kompa i odpalam płytkę przed startem Windowsa instalator Windows zaczyna lądować pliki. Potem pojawia się czarny ekran i w lewym górnym rogu miga mi biała kreska. W tym momencie komp stoi i nic nie robi, pierwszy raz w życiu się z czymś takim spotkałem męczę sie z tym juz kilka dni.

Jeśli ktoś z Was forumowiczów miał kiedyś podobny problem to bardzo proszę o pomoc,

Mój komp to laptop ACER Aspire 3100

poszperaj w google;

http://www.google.pl/search?q=bia%B3a+k … talacja+XP

na piątej pozycji gość miał podobny problem i jemu się udało wiec i może Tobie pomoze

Padła płyta główna ja tydzięń temu odebrałem laptopa lg z serwisu identyczny przypadek miałem

nie mogła paść płyta, zainstalowałem Linuxa mandrive i dobrze wszystko chodzi tylko XP nie chce się zainstalować, spróbuje jeszcze wyzerować dysk możne pomorze tak jak w tym linku co kolega podał wcześniej

To widocznie masz inny przypadek mi żadna płyta typu live cd nie chodziła próbowałem tez z linuksami