Problem z zaintalowaniem sterowników do kart graficznych Wystąpił błąd podczas rejestrowania wielu komponentów

Bo albo karta GF:

  • wyłączona w biosie

  • uszkodzona

  • lub jej nie ma?

Jesteś absolutnie pewny, że masz kartę nVidia? Z tych obrazków Menadżera Urządzeń to nie wynika! Wygląda na to, że albo karty nVidia nie ma w ogóle w laptopie, bądź jest wyłączona /uszkodzona.

Przeinstaluj chipset:

 

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Drivers/Chipset/Chipset_Intel_WIN7_32_64_z9111027.zip

zainstalowałem i pisze ze ten sterownik jest zainstalowany poprawnie nic to nie dało ;/

Temat do zamknięcia   zmieniłem coś w biosie nawet nie wiem co wiem tylko ze z jakiejś opcji rev…  na windows7/vista i wszystko gra włączyłem  i sterowniki byly zainstalowane nie wiem o co chodzi ale działają   :wink: dziękuje wszystkim za pomoc a w szczególności  Lucy :slight_smile:

Windo0ws1 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po prawej stronie) - wyedytować swoje posty w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus