Problem z zakodowaniem radia samochodowego [2]

Witam, już był wątek o taki temacie, ale mój problem wygląda nie co inaczej. Otóż w samochodzie starego radio jest rozkodowane. Nie jest to jakieś nowe radio, ma już pare latek na pewno. Otóż, gdy włączam radio pokazuje się napis SAFE. Co zrobić abym mógł wprowadzić kod? Próbowałem wciskać każdy guzik i nic. I jeszcze jedna sprawka. Jeśli mój 1 problem będzie rozwiązany to pojawi się 2… W kodzie znajdują się cyfry 0 i 7 , a w radiu jest od 1 do 6… Wiem że jakoś to 0 i tą 7 da się wpisać… Jak? Z góry dzięx.

Ja swoje radio (oryginalne z Audi) rozkodowywałem poprzez wcisnięcie odpowiednich klawiszy (kombinacji kilku). U Ciebie pewno też jest jakaś kombinacja na wpisanie kodu.

Co do wpisywania kodu to nie wpisuje się go “według liczb na klawiaturze” lecz za koleją. Czyli jeśli przykładowo masz kod 3456 to naciskasz klawisz 1 (na klawiaturze radia) do momentu pojawienia się (w tym przypadku) liczby 3, tak samo robisz z klawiszem 2 w radiu itd. Po wpisaniu kodu radio powinno bezproblemowo działać.