Problem z zaktą graficzną GTS250 Palit 1GB nie ma obrazu

Witam

Zamupiłem sobie karte graficzna GTS250 1 GB Palit. Po podłaczeniu do kompa nie wyswietla sie obraz Podlaczylem zlacze 6 Pin do 2 Modelaxow i nic chlodzenie sie kreci ale obraz nie wyswietla po chwili slychac 8 pipniec co 0,5 sekundy. Nie aktualizowalem biosu płyty głownej jesli ktos wie co jest prosze o pomoc. Przedtem miałem GeForce Evga 8600GTS i elegancko działała

Konfiguracja

AMD 4400+ X2 64

MSI K9N Neo V3

3GB ram (1x 1GB + 1x 2GB)

Zasilacz ATX 500W

Jak ze sterami ? zainstalowałeś sterowniki … od nowej karty pod swój system ?

jak kompa nie moge odpalic to jakmiałem zainstaowac

A w trybie awaryjnym ?

wogole jak podlanczam ja to nie ma obrazu

Nie umiesz czytać??

Skoro używasz przejściówki molex najprawdopodobniej to działać nie będzie.

To nic nie mówi.

Stawiam na słabą linie 12V.

Spójrz tutaj http://www.pcmech.com/article/beep-codes/

Czyli 8 krótkich piknięć znaczy, że karta graficzna nie działa. Sprawdź tą kartę w innym komputerze, np u kolegi. Istnieje także prawdopodobieństwo, że kupiłeś uszkodzoną kartę.

Karta nie jest poprawnie zamontowana .

Bios nie widzi karty dlatego jest 8 dźwięków .

Wyjmij kartę i zamontuj ją ponownie .

wzciagalem ja 4 rayz i wkladalem przeczyszcze wejscie jeszcze

moj zasilacz http://www.allegro.pl/item904859960_pro … 6_pin.html

Dodane 05.02.2010 (Pt) 16:10

Sorrry to bardziejwyglada jak 1 dlugie i 8 krutkich

co to znaczy?

hawajski , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

1 długi 8 krótkie – problemy związane z wyświetlaniem obrazu przez kartę graficzną ( BIOS AMI ) wygląda na to ,że albo masz walniętą kartę albo jest źle podłączona…

ciezko jest ja zle podlaczyc da sie cos z tym zrobic?

Wypadałoby ją sprawdzić na innym komputerze…

byłem z nia u kumpla i smiga

no to innego wyjścia nie ma jak złe podłączenie… wiem ,że w ten sposób prochu nie wymyślę…posprawdzaj jeszcze raz wszystko u siebie , podłączenia płyty głównej ,zasilacza…

odlaczylem karte odkuzylem wejscie jeszcze raz podaczylem dodatkowe zasilanie i nic a moze to byc wina biosu np jak bym wgral nowszy bios

Czy Twój zasilacz to I-box ATX 500w? Jeżeli to I -BOX to proponuję Ci wymienić go jak najszybciej , ponieważ ma on wadę która może być krytyczną

kiedy podłączymy takie urządzenie jak Twoja nowa karta grafiki - a mianowicie słabą linie 12V ( niestabilną )

Czarna lista :

Akyga, Aspire, Codegen, ColorSit, COMPAQ, Computer, Fever, Impet, i-box, Linkword, L&C = Logic, LOGISYS, Megabajt, Mercury, Metropilis, Mustang, Platin Power, Powercomp, Procomp, Q-tec, RAIDMAX, Rubikon, Ropla, SilenX, Tracer, Tronje, Xilence, XION

WSZYSTKIE zasilacze firm: Be Quiet, Tagan, Topower, Thermaltake, Zalman są jednymi z najlepszych konstrukcji i każdy produkt tych firm jest wart uwagi .

Podłącz 6pin bezpośrednio z gniazda zasilacza bez przejściówek.

Ciągle jednak stawiam na brak stabilizacji 12V

http://www.allegro.pl/item902871715_top … ancja.html ten zasilacz bedzie dobry i odpali :?

Będzie dobry… naprawdę dobry wybór :lol: