Problem z załącznikami w tlenie

Od jakiegoś czasu nie mogę dołączyć do wiadomości pisanej bezpośrednio z komunikatora tlen plików większych niż 1MB, próbowałem pytać u dostawcy ale wytrwale milczy więc może ktoś wie co jest grane?

standart tylko pliki do 1Mb

i to glownie jpg (obrazki) .txt-owe bo rar czy zip ci nie doda hehe

zeby wysylac wieksze pliki do 10mb MaX

musisz zalozyc sobie konto tlena w programie pocztowym

np. FoxMail czy Thunderbird itp.

Lub zainstalować komunikator TLEN i tam masz zakładkę E-mail i wszystko chula !!

HEhehe Kamicia pierwszy raz się mylisz… Napisalem to juz raz w poscie którymś i moge napisac jeszce raz… http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=3443580

Nie wiem doprawdy, dlaczego teodorr i dżasny - macie problem z przesyłaniem tych załączników! :?

Ostatnio musiałam przesłać dość objętościowo duże pliki i poszło.

Zreszta zawsze szło… Może trafiliście na chwilowe zwiechy? :frowning:

Natomiast oficjalnie wygląda to tak:

z poziomu darmowych kont email na Tlenie, można wysyłać pliki w limicie wielkości przesyłanych jednorazowo załączników do 20 MB, o dowolnym formacie.

Jest to informacja z maila, jaki dostałam swego czasu od Tlena. Nie wiem dlaczego to jeszcze trzymam… :lol:

Ojjj nie zawsze. Często są kłopoty z przesłaniem plików. Dlatego też mam jeszcze innego maila. :roll:

A jakirgo rodzaju sa to pliki ?? mp3, txt,exe…??

wogule tlen chyba zwariowal ja tez mam na okraglo problemy z wysylaniem ‘‘duzych maili’’

chcialem ostatnio poslac 6MB i kicha ladowal na serwer 10 min i nic

Witam,

hmmm, to tez zależy od szybkości Twojego łącza. Np. ja mam Neostradę 128/64, czyli w optymalnych warunkach wysyłam od siebie 64kb/s, czyli 8kB/s. Teraz 8kB/s * 60s * 10min daje ci dopiero w przybliżeniu 4,8MB po tych 10 minutach i to przy sprzyjających wiatrach. Może więc należało cierpliwie poczekać (oczywiście jeśli posiadasz łącze o zbliżonych parametrach) :wink:

mam 256/64 i kiszka…