Problem z zalogowanie do Windowsa - profil użytkownika

Witam, mam problem z zalogowaniem do Windows XP, podczas uruchamiania kompa, wyskakuje piersze okinko z infomacją: System windows nie może utworzyć katalogu profilu tymczasowego, powodem może być brak wystarczających praw zabezpieczeń Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem sieci, SZCZEGOŁY - Urządzenie nie jest gotowe - i tu trwa odliczanie 30 sek. potem drugie okienko z komunikatem System Widnows nie może ząładować profilu użytkowniaka, ale zalogował cię używając domyślnego profilu systemowego SZCZEGOŁY - Urządzenie nie jest gotowe. i znowu odliczanie, probowałem naprawić błąd zakładając nowy profil z trybu awaryjnego lecz nic to nie dało, może znacie jakąś poradę w tej materii. :cry:

grzebałeś niedawno w rejestrach?

No niestety tego nie wiem poniewaz robię komuś przysługę, a ten ktoś wyjechał i zostawił nieodpowiedzialnym osobom sprzęt, lecz myślę że tak rejesrt został zmieniony, i wywalił się profil uzytkownika, katalog document and settings został przeniesiony na inną partycję, mimo że wrocił na C, szlag trafił rejestr, i myślę że nawet przywracanie rejestru nic nie pomoże, bo potem i tak system będzie widział tylko niektore pliki lub programy. Problem w tym że windows na tym kompie jest oryginalny nie nie mam recovery dysku ani innego narzędzia do przywrocenia stanu poprzedniego, tylko mam naklejkę z kodem, musi to wystarczyć tylko pytanie skąd wziąć instalkę do win Home ED, wszyscy maja Profesional.