Problem z zalogowaniem na youtube

Mam problem z zalogowaniem się na youtub’a wpisuje Login no i hasła zapomniałem :frowning: Naciskam na “Nie pamiętam hasła” i tam wpisuje swój login i przepisuje litery z obrazka z boku. Po chwili pojawia się napis o wysłaniu na mój e-mail wiadomość o zresetowaniu hasła. Wchodzę na mój e-mail i dupa nie ma żadnej wiadomości :frowning: Wchodzę na dobry e-mail na ten co podałem przy rejestracji. Nie wiem co jest zgrane szukałem po innych forach i na youtube u pomocy ale nie znalazłem tego problemu…

Nie jest powiedziane, że e-mail przyjdzie w mgnieniu oka. Niekiedy tak bywa, ale czasami możesz czekać nawet kilka godzin.

Tylko że ja już czekam od ponad tygodnia i co dziennie próbuje odzyskać hasło. Więc dlatego proszę o pomoc z tym problemem

spam sprawdzałeś

tak już wszystko próbowałem jak bym tego nie robił to bym nie pisał o pomoc na forach. Nie jestem początkujący na komputerach i necie. Potrzebuje tego mojego dawnego konta na YT ponieważ miałem już tam kilka filmów i nie chciałbym tego stracić

Pobierz filmy na kompa i stwórz nowe konto na YT

Ale nie da się już nic zrobić?? :frowning: może bym napisał do admina czy ■■■■■■■ wie ale nie znam e-maila i nigdzie na stronie nie pisze. Może ktoś wie?