Problem z zamianą ścieżki dźwiękowej oryginalnej na własną

Witam i pozdrawiam wszystkich.Mam pewien problem z którym niemogę sobie poradzić.Otóż chcę w filmie który jest w jakości dvd (MPEG 2) wyeliminować ścieżkę dźwiękową oryginalną całkowicie i nałożyć swoją i oczywiście zsynchronizować odpowiednio aby to miało ręce i nogi czas filmu jak i ścieżki dźwiękowej jest identyczny.Znacie może jakiś programik który pozwoliłby mi ten problem rozwiązać???Bo próbowałem w NERO 8 gdzie jest podprogramik Nero Vision 5 oraz PINNACLE STUDIO 11 ULTIMATE ale niestety tam niema tych funkcji co bym je potrzebował.Liczę na waszą pomoc i jak możecie to proszę albo o konkretne info jeśli będzie programik w języku angielskim bo niestety niekażdy perfekcyjnie ma go obcykanego ewentualnie spolszczenie do niego lub najlepiej programik w języku ojczystym będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

BLADE2042

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif