Problem z zamykaniem systemu

Miesiac temu spalil mi sie zasilacz w serwisie wymienili mi na nowy takisam model i od tego czasu zaczal sie moj problem ktorego wczesniej przed wymiana nie mialem a mianowicie gdy wlaczam komputer po raz pierwszy i jest jeszcze zimny tak do 10min. to jest jeszcze ok. jak go wylaczam to szybko zamyka system i sie wylacza ale jak dluzej pochodzi i go chce wylaczyc to klikam wylacz czekam z 2min.az pojawi sie wylacz klikam i zamyka system ok.4min.Niewiem co zrobic co to za przyczyna jest.Prosze o jakas pomoc aha skanowalem system programem atywirosowym to niemamzadnych wirosow.Mam windowsa xp. :frowning:

wiesz co zobacz czy przy głównej wtyczce zasilania na płycie głównej nie ma jeszcze takiej mąłej wtyczki jeśli jest to wetknij w nią kabelek który tam pasuje tylko jesen taki prostokatny. jest to zasilanie 12v na niektórych płytach głównych nie podłączenie tej wtyki powoduje resety i niestablilna prace systemu (sam to miałem). więc dobrze obejrzyj srodek obudowy.

Czy to działo się od razu po wymianie zasilacza - jak tak możliwe że zasilacz coś jeszcze uszkodził w kompie - serwis i niech robią w ramach gwarancji na wykonaną usługę.

Poczytaj

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=29728#faq6