Problem z zamykaniem windy XP

Wstaw ten raport na strone wklej.org

Nadal ten Nortification nie chce się zamknąć

kaspersky

http://wklej.org/id/34048/

Pobierz The Avenger

wklej do niego ten tekst:

Files to delete:

C:\Program Files\ARPR\arpr.exe

H:\Dukomenty\ext\WYGASZACZE\fireworks.exe

H:\Dukomenty\ext\WYGASZACZE\fireworks.exe

H:\Dukomenty\ext\WYGASZACZE\fireworks18wh.exe

H:\Dukomenty\ext\WYGASZACZE\fireworks18wh.exe

H:\Install\Norton\instalki\Advance winrar password recovery 1.11+serial.zip

kopiuj to i klikasz na Paste Script from Clipboard wybierasz Execute oraz Potwierdzasz i zgadzasz się na restart klikając OK.

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\avenger.txt

Aha!

Czyli to przez wygaszacz (matrix)

tyle lat działał dobrze, a ostatnio komp mi sie przez niego wieszal

Czyli to jego wina?

http://wklej.org/id/35005/

Pliki usunięte

:slight_smile:

może znów podam trywialny sposób ale program musi siedzieć w tray a błąd pojawił się po aktualizacji albo zainstalowaniu lub odinstalowaniu jakiegoś programu

sprawdzić co za program przy pomocy process explorer potem albo odinstalować albo wyłączyć prze wyłączeniem kompa, przeinstalowanie :wink:

poszukałem w necie i tak jak myślałem to przez RealPlayer powiadomienie o jakiś nowinkach albo coś takiego (nie pamiętam dobrze :):smiley: ) ten odtwarzacz jest super marudny i robi wiele problemów :slight_smile:

Wlaśnie, jak wyłączyć te nowinki realplayera? Muszę go używac bo otwiera większość odsłuchów w sklepach z płytami

Dodane 05.01.2009 (Pn) 19:25

eeeh, przy starcie systemu komp sie pyta czy otwierac normalnie czy awaryjnie :confused:

ehhh to uruchom e trybie awaryjnym :|jeśli chodzi c o odtwarzanie *.rmb itp to możesz korzystać z alternativ Player podobno SubEdit też daje rade po dodaniu kodeków teraz w nowej wersji… a w Real player trzeba czytać po angielsku i znaleźć preferenc ( narzędzia/opcje zależny od wersji) nie pamiętam dobrze bo to dawno robiłem jak odinstalujesz w awaryjnym i zainstalujesz ponownie to patrz czy pyta o te messing …wtedy problem z głowy :expressionless:

a nie wiem czy ta biała koperta to nie to w trayu i tam próbować … inne to procesor explorel albo stary CTRL+ALT+DEL i szukać tylko i wyłącznie tego PNmess… i to tylko wyłączyć :expressionless:

dzięki poprobuje

odpala i zamyka na razie dobrze, czasem tylko cos mu odwala, nie wiem dlaczego :]

pozostałości po Rplayer …

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2292&KLite+Codec+Pack+4.4.5+Corporate+Edition

można zainstalować to i później narzędziem tool>Codec Tweak Tool spróbować sprawdzić

Real Player na prawdę potrafi popsuć system :expressionless:

problem z tym programem mam jeszcze od kompa z procesorem PII 266 a był to najlepszy procesor poza 300 :wink: dlatego sobie przypomniałem :smiley: tą nazwę :wink: w sumie to też cud ze pamiętałem :slight_smile: o ile pamiętam program jest importowany z OS Apell albo podobny i dlatego zdaje się czasem czasem często nie być kompatybilny w 100% i podobnie się rządzi jak programy firmy Apell ale to tylko moja opinia :wink:

W każdym bądz razie pomogliście, zawiechy - brak, wyłącza się normalnie

Dzięki