Problem z zanikajacym polaczeniem internetowym

Od pewnego czasu, około 2 tygodni zaczął pojawiać mi się dziwny problem z połączeniem internetowym. Internet dostarcza mi prywatny dystrybutor z Trojmiasta. Siec w domu mialem dzielona prze router Belkina Wireless G Router. Przez około 7 miechów wszystko smigało jak należy, aż pewnego dnia zaczęło mi zrywać połączenie z internetem i co zabawniej z routerem też. Dopiero po resecie routera net przywracał na jakies 2-3 minuty po czym znowu ten sam problem. Przy okazji zaczęły się problemy z karta dzwiękową, po jakimś czasie Windows przestawał wykrywać urządzenia audio ( winampie zmieniłem wtyczke na przekierowanie z domyslnego urządzenia na konkretne SoundMAX HD Audio, jest to zintegrowana karta dzwiekowa do płyty Asus M2M- Sli Deluxe 570 nForce i dzwiek jest w innych przypadkach go nie ma.) Stwierdziłem, że wina routera i podłączyłem bezpośrednio kabel z netem do kompa. Sytuacja z dzwiekiem powtarza się oczywiscie i pojawił mi się problem z generic host process for win32 services. Zrobiłem nastepujace czynnosci

  1. 2x format C:

  2. przejrzałem wszystkie watki na forum poswięcone temu problemowi( zastosowałem się tak mysle do wszystkich procedur)

  3. wgralem łatke SP3 do Win XP.

  4. Reinstalowalem nowe sterowniki do karty dzwiekowej.

  5. skany nod32, spyware doctor

Ogolnie prosze o pomoc. Jestem w kropce i powoli konczy mi sie cierpliwosc.

Oddalem nawet router do serwisu gdzie skasowali mnie za 25 zł wgrali nowego firmware na router poustawiali jak powinno być.( co sam mogłem zrobić) i stwierdzili ze wszystko śmiga jak należy, a problem nie zniknął.

Giant666 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A kontaktowałeś się z dostawcą Internetu - może jest jakiś problem techniczny z samą usługą?

Chodzi o to, ze nie ma zadnych problemow z usluga. Zreszta to dalej nie wyjasnia czemu wyskakuje mi generic host process for win32 services. Prawdopodbnie usune wszystkie partycje i stworze od nowa. Powinno pomoc?

Zainstaluj tę łątkę http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=pl

Dodatkowo pobierz i użyj Windows Worms Doors Cleaner Instrukcja i program http://helpc.eu/viewtopic.php?f=26&t=33

Uzyłem tego programu jak, a mam zainstalowanego SP3. Problem dalej sie powtarza :confused:

Po prostu…,dostawcę neta za mordę…,ale krótko… !!