Problem z zaopatrzeniem w broń w grze Stalker


(Dulak Boss) #1

Witam,

Jestem w zadaniu "Idź na nasyp kolejowy" w grze Stalekr.

Z poradnika wyczytałem że zanim ruszę " w nieznane" muszę się zaopatrzyć w "niezłą giwerę", a ja jej niestety nie mam gdyż jeszcze jej nie zabrałem poległemu napastnikowi. Więc w poradniku piszę że jak jeszcze nie mam jakiejś dobrej broni to powinienem kupić jeden z lepszych pistoletów. I tu rodzi się problem, gdyż gdy rozmawiam z Sidorowiczem to są tam tylko dialogi do wyboru związane z misją, a nie ma żadnej opcji związanej z handlem, więc jak mogę kupić u niego potrzebną broń? (dodam że mam oryginalną grę Stalker)

Liczę na pomoc i z góry dziękuje.


(el polaco) #2

nie no rozwaliles mnie :smiley: hahahahahahah

Jezeli masz wersje Polską to pod tymi dialogami na środeczku jest ikonka Handel. Jeżeli masz wersję angielską to jest napisane Trade. Klikasz na nią i możesz kupować.

Mógłbym ci polecić jakieś mody na broń ale widzee że to nie ma sensu skoro ty takich porstych rzeczy nie dostrzegasz na swoim monitorze :smiley:


(Magik) #3
  1. W handlu u Sidorowicza nie było broni, były tylko jakieś medyczne gadżety.

  2. Pierwsza misja, jaką wykonywałem , to była rozprawa z bandytami na jakimś parkingu (razem z kilkoma innymi stalkerami). W tej misji na dzień dobry masz nóż i pojawia ci się pistolet. To wystarczy, bo potem giwer wala się tyle, że ich nie udźwigniesz :lol:


(fiłek) #4

Jak nie było jak sa !!


(Craker92) #5

Zresztą po pierwszej misji jak ich pozabijasz to pozbieraj bronie...


(Dulak Boss) #6

craker9 mówiłem że jak ich rozwaliłem na tym parkingu to nie zabrałem im broni bo dopiero co zainstalowałem stalkera i jeszcze słabo mi idzie. el polaco nie chodzi o to że nie zauważyłem ( choć nie zauważyłem potem sprawdze czy jest tam opcja handel), ale o to że dopiero zaczynam grać w stalkera i " stawiam pierwsze kroki" :mrgreen:

Złączono Posta : 07.05.2007 (Pon) 12:41

craker9 zopomniełem dodać że zabrałęm ale tylko 2 pistolety i amonicję ze strzelaniny ^^