Problem z zapamiętaniem hasła w Firefoxie 3.0.5

Cześć

Mam problem z Firefoxem w wersji 3.05. Otóż nie zapamiętuje haseł. W wersji 3.0.4 było ok. A teraz po restarcie kompa czyści zapamiętane hasła. W opcjach Firefoxa ustawienia odpowiedzialne za hasła są ok (tak mi się wydaje)

(Narzędzia-> Opcje ->Zakładka Bezpieczeństwo)

Pozdrawiam

manitu

NIe masz nic odchaczoone w wyjątków?

Tej witryny z którą mam problem w wyjątkach nie ma.

Zakładam, że po wprowadzeniu hasła na pytanie FF czy zapamietać klikasz na Zapamiętaj;)

Sprawdź w Narzędzia --> Opcje --> Prywatność czy nie masz zaznaczonego czyszczenia danych prywatnych albo czegoś podobnego… “zawsze czyść dane prywatne przy zamknięciu programu FF”

Z drugiej strony chyba zdarzało mi się, że czasem czyścił mi wprowadzone i zapamiętane hasła, np. do tego forum dziś nie zalogował.

Pozdrawiam:)

Narzędzia>Opcje>Prywatność>Dane prywatne>Ustawienia>Czyszczenie danych prywatnych - tu sprawdź czy nie masz zaznaczone “Zapamiętane hasła”

manitu ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Było Odznaczone

Również odznaczone

Mam problem tylko z jedną wirtyną (konkretnie z rapidshare) bo do pozostałych nie używam zapamiętywania haseł

To wypróbuj gdziekolwiek, czy hasła pamięta i sprawdź jeszcze w opcjach Bezpieczeństwo.

Dzięki za pomoc

Pozdr