Problem z zapamietaniem nazw uzytkowników go kont


(karina32) #1

Witam

Proszę o pomoc jakie zaznaczyć mam opcje w narzędziach w autouzupełnianiu, żeby system nie zapamietywał nazw uzytkowników do kont oraz haseł.

Pozdrawiam


(janki111) #2

a jakiej przeglądarki używasz? w Frefoxie Opcje -> narzędzia -> zakładka bezpieczeństwo i tam odznacz pamiętaj hasła do witryn

ewentualnie przy wpisywaniu loginu i hasła wyświetli się pytanie czy przeglądarka ma zapamiętać hasło to zaznaczasz "nigdy dla tej witryny"


(karina32) #3

używam IE


(janki111) #4

mysle ze w IE tez w narzedziach powinna byc taka opcja. dokladnie powiem jak przesiade sie pozniej z powrotem na XP'ka bo chwilowo jestem na 7'ce a tu nie mam IE.

-- Dodane 08.05.2009 (Pt) 11:35 --

wiec tak :slight_smile: ja mam IE po angielsku ale moze sie odnajdziesz :slight_smile:

w kazdym badz razie tools -> content -> autoComplete -> settings -> i odznaczasz user names and passwords forms :slight_smile:


(karina32) #5

pomimo odznaczenia : nazwy użytkowników i hasła w formularzach, system nadal zapamiętuje nazwy użytkowników, natomiast haseł nie pamięta. Czy jeszcze jakąś opcje powinnam zaznaczyć?

Pozdrawiam


(janki111) #6

wiec tak. jak odznaczyłeś nazwy użytkowników i hasła w formularzach to wybierz jeszcze usuń historie autouzupełniania. to wtedy IE już nie powinien brać z historii formularzy loginow i nie powinien zapamiętywać nowych :slight_smile:


(karina32) #7

Pomimo odznaczenia nazw użytkowników, wyczyszczenia historii oraz usunięcia historii autouzupełniania, nadal zapamiętuje wszystkie nazwy użytkowników i loginy :frowning: