Problem z zapamiętywaniem logowania w Operze

Witam …

Mam następujący problem …

Otóż dzisiaj coś sie stało i na 1 forum nie chce mi się zapamietac logowanie w przeglądarce Opera :wink:

Tnz. tak …

Forum na pewno działa ponieważ z innej przeglądarki się zalogowałem i jak chodziłem po działach to mnie nie wywalało :slight_smile:

Po 2 w przeglądarce Opera też inne fora mi działają sprawnie tylko to jedno nie ale gdyby z nim coś było nie tak to przecież na innej przegląradce by nie chodziło a chodzi na mozilli chocby nawet …

Usunąłem rejestr wszystkie ciasteczka i zapamiętywanie haseł ale nie mogę do końca usunąc cache w operze oraz skórek …

Zainstalowałem po tym wszytskim Opere i dalej mam starą skórke pamiec cache i ten cholerny problem z zapamiętywaniem

Prosze o pomoc !!

Opera ma coś w sobie… dołączam się do pytania oraz zadajw swoje: otórz w operze nie tylko nie działa logowanie ale tez mi nie działają niektóre wyszukiwarki (np. wyszukiwarka klanów na fotce, sojuszy w ogame), dużo gier się nie wczytuje chociarz mam łatki, nie działają mi konwertery RW z ogame (moze ktoś czaji baze xD) jak to naprawic?? Bardzo podoba mi się opera pod wieloma względami więc nie chce jej zmieniac…

Nie wiem co sie dzieje może to wina nowej opery która zawiera w sobie błędy …

Teraz nawet nie działa mi zapamietywanie hasła na serwerze rapidshare…

Poszukam na dysku starszej wersji Opery i zainstaluje może coś pomoze

Puki co siedze na innej przeglądarce