Problem z zapamiętywaniem logowania w Operze

(Areecki 18) #1

Witam ...

Mam następujący problem ...

Otóż dzisiaj coś sie stało i na 1 forum nie chce mi się zapamietac logowanie w przeglądarce Opera :wink:

Tnz. tak ...

Forum na pewno działa ponieważ z innej przeglądarki się zalogowałem i jak chodziłem po działach to mnie nie wywalało :slight_smile:

Po 2 w przeglądarce Opera też inne fora mi działają sprawnie tylko to jedno nie ale gdyby z nim coś było nie tak to przecież na innej przegląradce by nie chodziło a chodzi na mozilli chocby nawet ...

Usunąłem rejestr wszystkie ciasteczka i zapamiętywanie haseł ale nie mogę do końca usunąc cache w operze oraz skórek ...

Zainstalowałem po tym wszytskim Opere i dalej mam starą skórke pamiec cache i ten cholerny problem z zapamiętywaniem

Prosze o pomoc !!

(K/lMIL) #2

Opera ma coś w sobie... dołączam się do pytania oraz zadajw swoje: otórz w operze nie tylko nie działa logowanie ale tez mi nie działają niektóre wyszukiwarki (np. wyszukiwarka klanów na fotce, sojuszy w ogame), dużo gier się nie wczytuje chociarz mam łatki, nie działają mi konwertery RW z ogame (moze ktoś czaji baze xD) jak to naprawic?? Bardzo podoba mi się opera pod wieloma względami więc nie chce jej zmieniac...

(Areecki 18) #3

Nie wiem co sie dzieje może to wina nowej opery która zawiera w sobie błędy ...

Teraz nawet nie działa mi zapamietywanie hasła na serwerze rapidshare...

Poszukam na dysku starszej wersji Opery i zainstaluje może coś pomoze

Puki co siedze na innej przeglądarce