Problem z zapisaniem pliku w photoshopie

Witam.

Właśnie w photoshopie tworzę top na stronę i przy próbie zapisania wyskakuje mi błąd:

error.jpg

Wie ktoś czy da się z tym coś zrobić? Przeinstalowanie photoshopa nie pomogło a średnio widzi mi się robienie formata.

Czy jest to pełna wersja czy trial ?

trial, na wszystkich kompach działa a na tym jednym nie

Spróbuj ponownie Zainstalować Program.

Na przyszłość czytaj uważnie;]

Przyjrzyj się linijce tekstu pod screenem.

Rzadko przynosi efekty. Usuń program całkowicie, łącznie z czyszczeniem rejestru i zainstaluj na czysto.

Oto mi właśnie chodziło :wink:

Jeżeli jest to trial którego czas już minął to nie pomoże nawet formatowanie twardego dysku i ponowna instalacja windowsa. :frowning:

Co ty gadasz

Wystarczy pogrzebać w paru miejscach…

Kolega ma działającego triala, z problemem, więc nie bardzo rozumiem sens tej wypowiedzi, pomijając, że jest ona… nieprawdziwa.

nieprawda, wystarczy przeczyścić rejestr :slight_smile:

Może koledze nie chodziło głównie o photoshopa, tylko też o inne programy. Bo gdy chciałem zainstalować po formacie wersje Trial Autodesk 3Ds Max 9 nie dało rady bo po zainstalowaniu pisało że okres 30 dni miną i muszę kupić pełną wersje.

Oczywiście, że tak jest bo formatowanie czyści tylko tablice alokacji plików, a nie usuwa z dysku samych plików. Wiele programów odczytuje pewne informacje z twardego dysku z pominięciem tablicy alokacji i dlatego wersji trial takich programów nie da się używać w nieskończoność. Miektórzy próbują sobie radzić przez przestawienie daty. Nie radzę takich sztuczek bo zostaną od razu ukarani, nawet jeśli czas działania programu jeszcze nie minął. :frowning: .

Aby wyczyścić twardy dysk z wszelkich zapisów należałoby do tego celu użyć specjalnie do tego przeznaczonych programów co jest dosyć uciążliwe i długotrwałe.

Co ty mówisz? A nawet jeżeli, to wystarczy, że jakiś inny program zostanie zainstalowany w miejscu gdzie był zabezpieczony program a tak się przeważnie dzieje więc takie zabezpieczanie nie miałoby sensu.

Ciekawa teoria.

Co nie zmienia faktu, że skoro Barthezz mówi, że:

to może niech użyje po prostu jednego z tych “wszystkich kompów”? :wink:

a kto powiedział, że nie używa?

Póki nie mogę zrobić formata to photoshopa używam na leptopie ale na pececie jest wygodniej dlatego zależy mi na rozwiązaniu problemu.

eee… nie chce się zapisywać.

jest na to wyjście, choć nie rozwiązanie :mrgreen:

Naciśnij [Print Screen], wklej screen do innego programu. I gitara. :stuck_out_tongue:

Łanna - Kilka razy prosiłem o zaprzestanie pisania OTów.

Tym razem radzę potraktować tę prośbę poważniej.