Problem z zapisaniem pliku w photoshopie

(Barthezz) #1

Witam.

Właśnie w photoshopie tworzę top na stronę i przy próbie zapisania wyskakuje mi błąd:

error.jpg

Wie ktoś czy da się z tym coś zrobić? Przeinstalowanie photoshopa nie pomogło a średnio widzi mi się robienie formata.

(Pawel Pieczyrak) #2

Czy jest to pełna wersja czy trial ?

(Barthezz) #3

trial, na wszystkich kompach działa a na tym jednym nie

(Supinski Aleksander) #4

Spróbuj ponownie Zainstalować Program.

(Barthezz) #5

Na przyszłość czytaj uważnie;]

Przyjrzyj się linijce tekstu pod screenem.

(Monczkin) #6

Rzadko przynosi efekty. Usuń program całkowicie, łącznie z czyszczeniem rejestru i zainstaluj na czysto.

(Supinski Aleksander) #7

Oto mi właśnie chodziło :wink:

(floyd) #8

Jeżeli jest to trial którego czas już minął to nie pomoże nawet formatowanie twardego dysku i ponowna instalacja windowsa. :frowning:

(Monczkin) #9

Co ty gadasz

Wystarczy pogrzebać w paru miejscach....

Kolega ma działającego triala, z problemem, więc nie bardzo rozumiem sens tej wypowiedzi, pomijając, że jest ona... nieprawdziwa.

(matio) #10

nieprawda, wystarczy przeczyścić rejestr :slight_smile:

(Feelek3) #11

Może koledze nie chodziło głównie o photoshopa, tylko też o inne programy. Bo gdy chciałem zainstalować po formacie wersje Trial Autodesk 3Ds Max 9 nie dało rady bo po zainstalowaniu pisało że okres 30 dni miną i muszę kupić pełną wersje.

(floyd) #12

Oczywiście, że tak jest bo formatowanie czyści tylko tablice alokacji plików, a nie usuwa z dysku samych plików. Wiele programów odczytuje pewne informacje z twardego dysku z pominięciem tablicy alokacji i dlatego wersji trial takich programów nie da się używać w nieskończoność. Miektórzy próbują sobie radzić przez przestawienie daty. Nie radzę takich sztuczek bo zostaną od razu ukarani, nawet jeśli czas działania programu jeszcze nie minął. :frowning: .

Aby wyczyścić twardy dysk z wszelkich zapisów należałoby do tego celu użyć specjalnie do tego przeznaczonych programów co jest dosyć uciążliwe i długotrwałe.

(Barthezz) #13

Co ty mówisz? A nawet jeżeli, to wystarczy, że jakiś inny program zostanie zainstalowany w miejscu gdzie był zabezpieczony program a tak się przeważnie dzieje więc takie zabezpieczanie nie miałoby sensu.

(Shirou Noir) #14

Ciekawa teoria.

Co nie zmienia faktu, że skoro Barthezz mówi, że:

to może niech użyje po prostu jednego z tych "wszystkich kompów"? :wink:

(matio) #15

a kto powiedział, że nie używa?

(Barthezz) #16

Póki nie mogę zrobić formata to photoshopa używam na leptopie ale na pececie jest wygodniej dlatego zależy mi na rozwiązaniu problemu.

(Łanna) #17

eee... nie chce się zapisywać.

jest na to wyjście, choć nie rozwiązanie :mrgreen:

Naciśnij [Print Screen], wklej screen do innego programu. I gitara. :stuck_out_tongue:

(sdar) #18

Łanna - Kilka razy prosiłem o zaprzestanie pisania OTów.

Tym razem radzę potraktować tę prośbę poważniej.