Problem z zapisaniem

(Ania J124) #1

Mam problem mam laptopa z vista i do kamerki mam program LIFEFRAME i poza tym to jest spoko....ale jeden problem gdy robie zdjecia to one sa zapisane w tym programie a co i jak mam zrobic zeby zapisac je np. na pulpicie albo w jakims folderze. Probowalam prawym przyciskiem ale tam wyskakiwalo tylko COPY TO i bralam to potem wyskakiwalo "zapisz w:" ale poza tym ze tam byly te zdjecia nie chcialy mi sie zapisac z zadnym folderze co mam zrobic pliss chcialabym miec te zdjecia w kompie a nie w tym programie....:(:frowning:

(Agatonster) #2

angel18 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Lukaszk 89) #3

Ehh..ciężko to wszystko opisałaś..Gdy zrobisz zdjęcie w LifeFrame poczekaj aż pojawi się miniaturka po prawo(te kolumny),następnie PPM(Prawy Przycisk Myszy) na dane zdjęcie,wybierasz opcję "Move To", z okienka które wyskoczy wybierasz lokalizację gdzie ma być przeniesione dane zdjęcie,klikasz OK i po sprawie...