Problem z zapisem i odczytem pendrive

Pewnie nabrales sie na aukcje pendrive 100 gb za 20 zl nie dziwie się

Kolega najwidoczniej zjadł już wszystkie rozumy i przyszedł tutaj, tylko żeby sobie podyskutować. Od początku pisałem, że będzie to problem ściemnionych pendrive, w których firmware podaje większą pojemność niż rzeczywista. Wystarczyło wykonać szybki test.
Nauczka na przyszłość - szkoda marnować czasu na @anon51417021

Tak jak w nazwie formatowanie niskopoziomowe - pendrive nie posiada głowic i cylindrów. Dotyczy tylko dysków magnetycznych jak dyskietka, zipetka, czy hdd. Nie dotyczy nośników elektronicznych jak pendrive, czy dysk SSD.

Ja wiem. Ale ja wykorzystałem to na moim pendrive i nic się nie stało. :slight_smile:

Kolega nie przyszedł tu podyskutować, ale znaleźć racjonalną odpowiedź. Nie kupuje nośników na aukcjach, bo komputerami zajmuje się od czasu MS DOS, gdzie wartości dysku należało do systemu wprowadzić ręcznie.
Kolega zainteresował się tymi pendrive, gdyż stanowią anomalię. Gdyby problem dotyczył miejsca na dysku, wówczas inny system operacyjny wykazałby tę nieprawidłowość.
Kolega również napisał kilkanaście książek… Więc sugestia na przyszłość, zastanowić się nad tym, co się radzi.

W takim razie chętnie się czegoś od ciebie nauczę. Pod jakim nazwiskiem pisałeś te książki, bo chętnie je przejrzę.

Pod moim. :smiley:

W pierwszym linku który podałem był też ten program. Pozostawiłem wybór autorowi tematu :wink:


Dawno już poświęciłem się pisaniu i tematowi rozwoju osobistego. Nie jest to miejsce na tego typu dyskusję.

To rzeczywiście nie jest miejsce na taką dyskusję :sweat_smile:

Myślałem, że temat coś wniesie, ale widzę, że zamienia się w off top. Nuda…