Problem z zapisywaniem strony jako plik mht

Witam, mam system XP oraz IE7. Problem pojawia się podczas zapisywania stron internetowych jak plik mht. Wygląda to tak, że zapisują się średnio 2 strony, a na trzeciej stronie zapisywanie się zatrzymuje. Jest widoczne okienko “Zapisywanie strony sieci Web”, ale nie jest widoczny postęp zapisywania. Po kliknięciu Anuluj okienko znika po około 1-2 minutach. Robię Wstecz, a następnie Naprzód i powracam na niezapisaną wcześniej stronę i zaczynam zapisywać bez problemu. Następnie jeszcze jedna strona i na trzeciej znów zapisywanie się zatrzymuje, itd. Proszę Was o pomoc.

Musisz wreszcie spróbować lepszej przeglądarki internetowej - Opery.

http://pl.opera.com/

Nie dość, że szybsza, wygodniejsza i bardziej bezpieczna, to bez problemu zapisuje strony w jednym pliku “mht”.

Aby w Operze zapisać stronę jako jeden plik “mht”, musisz z menu “Plik” wybrać polecenie “Zapisz jako…” i w ukazanym oknie, na samym dole, wybrać typ zapisu pliku: “Archiwum strony WWW (jeden plik)”

Identycznie jak robię w IE7, ale u mnie nie działa prawidłowo.

Jeszcze raz polecam Ci Operę.

Jeśli jeszcze jej nie używałeś, to najwyższy czas przekonać się, co też ci ludzie wygadują mówiąc, że taka dobra jest. Jestem pewien, że gdy raz spróbujesz Opery i trochę się nią pobawisz to na Internet Explorera już nie będziesz chciał patrzeć. Opera to klasa sama w sobie. I do tego darmowa.