Problem z zapisywaniem wiadomości w Outlook 2010


(Martuchastachura) #1

Witam.

Mam następujący problem. Posiadam program Outlook 2010, który stoi na Windowsie 7. Kiedy mam włączony komputer i przyjdzie jakaś wiadomości to spokojnie mogę ją odczytać. Problem natomiast pojawia się wtedy, gdy uruchomię ponownie komputer (komputer nie musi być nawet uruchamiany ponownie, wystarczy jakiś odcinek czasu) i wchodzę do programu, w folderze z wiadomościami nic nie ma. Zupełnie tak, jakby program nie zapisywał nadesłanych wiadomości. Zresztą wiadomości wysyłanych również nie zapisuje. Co zrobić, aby program zapisywał wiadomości na trwałe?

Z góry dziękuję za odpowiedź. W razie powtórzenia wątku bardzo przepraszam - jestem nowym użytkownikiem i jeszcze nie zapoznałam się ze wszystkimi tematami :slight_smile:

-- Dodane 20.07.2011 (Śr) 20:13 --

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi...


(przemekfilu) #2

Całkowicie nie znam się na Outlook’u, ale albo ustawienia coś nieteges, albo sam program ma bugi. Polecam Zmienić to na ‘Mozilla Thunderbird’.


(eyeti) #3

Co do niezapamiętywania wysyłanych wiadomości to być może pomoże Ci ta instrukcja

http://www.technotes.co.uk/sku011-cab

Również polecałbym zainteresowanie się oprogramowaniem open source.

Z nim nie ma większych problemów.


(Martuchastachura) #4

Problem polega na tym, że nie mogę przerzucić się z Outlooka na inny program. Praca w firmie zobowiązuje mnie do posiadania go na swoim kompie. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak zmienić ustawienia w programie?


(Jasiek.w) #5

Poczytaj trochę z tych adresów:

http://support.microsoft.com/kb/2002261/pl

http://office.microsoft.com/pl-pl/outlo … 54943.aspx

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs … nf_poczty/

Outlook outlookiem, a nikt ci nie broni zainstalowania drugiego programu pocztowego /obok Outlooka/, który nie będzie cię stresował.


(Martuchastachura) #6

Dziękuję za pomoc :slight_smile: Zainstalowanie Mozilli Thunderbird pomogło.